Lista ocen Volkswagen Touareg I 5.0 V10 TDI 313KM 230kW 2002-2010 (15) - Widoczność

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Konrad Wawa
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
świetna widoczność, pozycja za kierownicą i wygoda, wszystko pod ręką wiadomo, że to auto już ma dawno premiere na rynku ale bez zarzutu - jednymy minus to słabej jakości plastiki jak za 300 tys zł z salonu to plastiki na poziomie chińskich zabawek - mam na myśli schowek na desce i panel sterownia klimatyzacją - szybko się wycierają tak samo setrowanie zawieszeniem i napędami.
~maykel
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Pneumatyczne zawieszenie , solidnie wykończone wnętrze i do tego duże sprawiające wrażenie bezpieczeństwa nadwozie. Oj tak w tym aucie można poczuć się komfortowo i bezpiecznie. Widoczność dobra jedynie z racji gabarytów przydałyby się czujniki parkowania których nie miałem ;/
~Mimick
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Mimo tego, że auto jest duże, to nie ma większych problemów z orientowaniem się w przestrzeni. Duże lusterka boczne pozwalają ogarnąć wzrokiem całe otoczenie auta. Jedynie spoglądanie przez tylną szybę jest nieco kłopotliwe, zwłaszcza gdy mamy wmontowane wszystkie zagłówki z tyłu.
~włodek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
siedzi się wysoko i widoczność jest dobra, aczkolwiek prawy środkowy słupek i fotel pasażera są szerokie i trzeba uważać żeby komuś nie wyjechać
~tomek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Jak na to autko jest ok. Posiadam parktronik, i pieknie pokazuje mi ile miejsca jeszcze mam. parkuje mi się lepiejh tym niż peugeotem 206.
~Hołek
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
widoczność bardzo dobra, świetnie radzi sobie w ciasnych zakrętach, na parkingach i w mieście
~Kuba łódź
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
troszkę bida przez tylni szybę ,ale moze dlatego ,ze mam pakiet caractere i fabrycznie mocno ciemnione szyby
~Artur
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Dużo lepsza niż w osobówce, do tyłu trochę gorzej ale czujniki pomagają
~info@markop-zpu.pl
wysoka pozycja kierowcy sprawia ze po 700 km trasy nie czzuje sie zmeczenia

Volkswagen Touareg I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~louis
SUV 5.0 V10 TDI 313KM 230kW
Parktronik działa idealnie. NIe ma tragedii.