Lista ocen Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2010 (61) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 58 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mik
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Przód - bardzo dużo miejsca, regulacja foteli wraz z regulacja podparcia odcinka lędźwiowego pozwala doskonale dopasować fotel do indywidualnych preferencji. Tył (2-gi rząd) - 3 niezależne fotele z możliwością przesunięcia oraz odchylenia oparcia. środkowy składany może pełnić funkcję podłokietnika bądź stolika. dodatkowo rozkładane stoliki w oparciach przednich siedzeń. 3-ci rząd - 2 rozkładane fotele wraz z zagłówkami i 3-punktowymi pasami....
~Krzysztof
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Bardzo duzo miejsca z przodui z tylu. Duzo miejsca zarowno na nogi jak i nad glowami. Zarowno z przodu i z tylu moga jednoczesnie jechac osoby o wzroscie 185 cm i nadal bedzie duzo miejsca. Fotel kierowcy i kierownica posiadaja regulacje dzieki czemu latwo dopasowac samochod do swoich wymagan. Miejsca jest naprawde duzo. Po odsunieciu tylnych siedzen do konca przestrzeni jest jak w limuzynie. Nie polecam podrozowania na dluzszych dystansach w...
~Jaro
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Ja mam 180cm wzrostu, przestrzeń dla mnie wzorowa. w drugim rzędzie jeździły dzieci do wieku 5,5, 8 i 12. I zaczynało być ciasnawo na dłuższych wyprawach. Ale ogólnie super. Auto w sam raz, nie za duże nie za małe. Sharan, to już kolubryna, a touran to idealny kompromis...dlatego go wybrałem. A testowałem i scenica, espace, s-max, sharana, avensis verso, grandisa, opla i inne a wygrał touran.
~TurekT
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wczesniej mialem MiniVana , teraz posiadam Touranika i kolejne autko to również bedzie minivanik lub SUV. Wygodnie sie wsiada. Jesli ktos ma dzieci to tym bardziej polecam. Nie trzeba sie schylać, wyginąc aby dziecko zapiac w fotelik. Na parkingu dziecko wyprostowane skacze miedzy fotelami. I najwiekszy plus to za to ze z tylu osobne fotele tak wiec jazda w 5 osob doroslych nie jest mecząca dla pasazerów.
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
W mojej opinii jak najbardziej funkcjonalnie. Mojej rodzinie na pewno nie brakuje miejsca, a przesuwanie foteli przednich i tylnych na pewno pozwoli znaleźć właściwe ustawienie. A i nawet może pozwolić powiększyć sobie bagażnik. Ale z perspektywy rodzinnej to rewelacyjne jest pochylanie tylnych foteli co docenia się na dłuuugich trasach.
~Janek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Dobra. Z przodu kabiny przestrzeni jest aż nadto, natomiast z tyłu wydaje się być za mało (mam 190 cm wzrostu) szczególnie na nogi. Wpływ na to moze mieć także wyżej umieszczone siedzisko tylnej kanapy. Mimo wszystko, powyższe niedogodnosci rekompensuje przepastny bagażnik, największy jaki widziałem w tej klasie pojazdów.
~ja
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Z przodu dużo miejsca. Z tyłu w zasadzie też nie ma co narzekać, poza tym, że jeżeli jest krata to albo nie masz miejsca na nogi, albo siedzisz jak przy ścianie (kompletnie pionowo). Poza tym tym duży minus za regulację wzdłużnego położenia foteli z tyłu - można się skaleczyć o dźwignię regulacji
~niutex@tlen.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Zupełnie wystarczająca. Lepsza niż u konkurencji w tej samej wielkości aut. Jedynie co przeszkadza, siedzi się zbyt nisko i przy podniesieniu fotela do góry, cięzko jest ustawić kierownicę tak aby wygodnie ją trzymać w dłoniach, nie zasłaniająć przy tym nią samą prędkościomierzą - jego prawej części.
~dixon007
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Nie będzie 5 gwiazdek za tylną kanapę, a w sumie to tylne fotele :) jest tam skromnie z miejscem na nogi, tylko dla dzieci. Z przodu doskonale, zero ścisku wszędzie miejsce i pełno schowków na drobiazgi, bagażnik także bardzo pojemny i praktyczny.
~Basoovka
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Przestrzeni jest dość, ale trzy foteliki z tylu trudno zmieścić, dlatego przeskakuję na alhambrę. Po za tym auto jest naprawdę pakowne. W przeciwieństwie do passata można sporo rzucić na tył i auto nie siada...