Lista ocen Volkswagen Touran I 2.0 TDI 140KM 103kW 2003-2010 (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 64 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~darko
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Za tą cenę powinny być ciut lepsze materiały, ale wszystkie Vany i Minivany tak mają...coś za coś. No i klime trzba dokupić.. Ja za mojego zapłaciłem 104.000zł za wersję TRENDLINE 2.0TDI 140KM + podgrzewane siedzenia, dysze spryskiwaczy i reflektorów + CLIMATRONIC + Reling chromowany + Światła przeciwmgielne + alarm + dywaniki + Skórzana kierownica i gałka zmiany biegów i ręcznego + Lakier Czarny Perłowy
~mik
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Zdecydowanie nowy jest za drogi. Jednakże kilkuletnie egzemplarze po dokładanym prześwietleniu w serwisie są jak najbardziej warte uwagi. Jakość wykonania: plastiki wyglądają całkiem dobrze i nie ma się wrażenia takiego jak po wejściu do Forda Fusion - że wszystko co mamy przed oczami to jedna wielka zabawka.
~LOOK
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Wg mnie przeciętnie. Jakość tego auta w porównaniu z innymi, którymi jeździłem jest dokładnie przeciętna a w stosunku do ceny nowego? Też przeciętna. Nie ma rewelacji. Plastiki i materiały średniej jakości. Fotele wygodne, super trzymają na boki i z trwałego materiału.
~Janek
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Niestety, ale wyjściowa cena nowego auta jest mało zachęcajaca. Ja otrzymałem go odgórnie z firmy, ale sam bym go sobie chyba nie kupił. Chyba że używany ... Co prawda jakość pojazdu jest bardzo wysoka, ale czy warta przepłacenia jakichś 10-15 tys. zł? Dla mnie nie.
~belfer
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
jak juz pisałem zawsze może byc taniej, natomiast prawda jest taka że w cenniku jest tragicznie drogo ale przy konkretnym kupowaniu i negocjacjach cenowych można uzyskać spooory rabat. Ja wytargowałem rabat w wysokości 20%!
~jacekw
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Za drogi - za ponad 100.000 PLN nie mam wskaźnika poziomu płynu w spryskiwaczach!!!! skandal!!, że o halogenach i alufelgach nie wspomnę. Ale ...... za to jeździ w pzreciwieństwie do Renault Laguna 2.2 DCI!!!!!!
~albert7@o2.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Kupiłem tourana za 98 tyś od dealera, z dodatkowymi pakietami które kosztowałyby mnie normalnie dodatkowo jakies 20 tys zł. Wiec stosunek jakości do ceny idealny.
~slawro @wp.pl
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Mimo wszystko zmieniam zdanie o niemieckich solidnych samochodach. To mit już nie aktualny. miałem różne samochody różnych marek. Najbardziej niezawodne są "Japończyki" !
~Dziekan
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
Cóż, nie mogę narzekać gdyż auto sprowadzone ze Szwajcarii po stłuczce, z niewielkim przebiegiem - także w wersji Highline kosztował mnie 60% ceny nowego z salonu.
~zadowolony
Minivan 2.0 TDI 140KM 103kW
samochód dobry wygodny marka vw ok jest tylko jeden powazny problem serwis w Polsce tragedia ciągle jakieś problemy ale widocznie w Polsce tak musi byc pozdrawiam