Oceny Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting

Oceny Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting – wybierz silnik

Najnowsze oceny Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting

~romeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Tak naprawdę to VW UP! tylko udaje mały samochód ;-) brzmi jak żart? Jest dość krótki ale wysoki, szyby boczne nie schodzą się do środka jak w większości aut, co daje wrażenie przestronności. Jestem dość postawny - ok ok, no dobra, jestem gruby ;-) i mam trochę ponad 1,8m wzrostu, jednak w środku nie czuję się klaustrofobicznie, a nawet jak na samochód miejski jest bardzo dobrze. Co więcej, gdy wygodnie ustawię sobie fotel, osoba o moich...
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Bardzo przyjemne, żwawe autko z wystarczającą ilością miejsca i małym spalaniem. Idealne na dojazdy do pracy i zakupy w marketach spożywczych. Bardzo duży bagażnik szczególnie jak się ma półkę rozdzielającą poziomy.
~Hubert
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Wspaniały do miasta. Ładny, przestronny, wszędzie zaparkuje, świetnie się prowadzi, duży bagażnik. Pali 4 litry. W trasie 5 litrów. Uwielbiam go. Skrzynia automatyczna zdecydowanie godna polecenia i nie czytajcie tych, co na nią narzekają! Wady zaczynają się dopiero poza miastem, a wiem co mówię, bo zrobiliśmy sobie nim 3-tygodniowe wakacje z rowerami na dachu i pełnym bagażnikiem. Jeździ się spoko, ale jest jednak trochę za mało mocy i...
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Świetny samochód do miasta w przyzwoitych pieniądzach!
~Ufek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Sprytny,przestronny samochodzik na dojazdy do pracy i zakupy spożywcze. Po meble się nie wybierajcie.
~sti
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Doskonały samochód na co dzień. Dużo miejsca z przodu, dobre osiągi, niskie spalanie, dobre zawieszenie, duży bagażnik
~WitLeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Lekkie auto więc te 3 cylindry dają radę. Zaskakująco dynamiczny do ok. 100 km/h (Silnik)
3,5
~100gu
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Silnik daje całkiem fajne wrażenia, gdyby tylko czasem nie przerywał. Bardzo mocno zależny od pogody, nawet nie wiem dlaczego. (Silnik)
Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting