Lista ocen Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting (8) - Silnik

~romeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
mimo 60KM i trzech cylindrów auto jest bardzo żwawe. Po mieście bardzo szybko opuszcza skrzyżowania. Bardzo mnie zaskoczyło, że na autostradzie swobodnie rozpędza się do 140km/h i może nie będziemy "królem" autostrady, ale z pewnością nie będziemy zawalidrogą - jednak jest to auto miejskie
~Hubert
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Na miasto idealnie, na trasę trochę by się jeszcze przydało mocy. Naprawdę mało pali. Do 90km/h przyśpiesza całkiem żwawo. Ale zapomnijcie o wyprzedzaniu na jednopasmówce.
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Trzy cylindry to nie cztery, nie sześć, nie osiem ... jednak na tak lekkie auto i jedna czy dwie osoby zupełnie wystarcza. Nie ma wstydu.
~sti
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Rewelacja, bardzo zrywny, turbodziura niewyczuwalna, z ogromnym potencjałem do oszczędzania. Bardzo dobrze pracuje na niskich obrotach (już od 1500)
~100gu
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Silnik daje całkiem fajne wrażenia, gdyby tylko czasem nie przerywał. Bardzo mocno zależny od pogody, nawet nie wiem dlaczego.
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Typowy silnik 1.0 bez turbo, nie jest specjalnie mocny, ale bardzo mało pali podczas turbo oszczędnej jazdy.
~Ufek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Pracuje równo, bardzo fajny przebieg momentu obrotowego w szerokim zakresie już od ok 2.7 tys. obr/min.
~WitLeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Lekkie auto więc te 3 cylindry dają radę. Zaskakująco dynamiczny do ok. 100 km/h
Volkswagen up! Hatchback 5d Facelifting