Lista ocen Volkswagen up! (36) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 9 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~baki126
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Już w salonie podczas odbioru auta zaskoczyło nas, że samochód miga światłami po zamknięciu z centralnego zamka. Aby to zniwelować, trzeba wsiąść do środka i wyłączyć awaryjne. Podobnie dzieje się w przypadku otworzenia wyłącznie klapy bagażnika - po jej zamknięciu samochód miga światłami. Już raz przyczyniło się to do całkowitego wyładowania akumulatora i konieczny był awaryjny rozruch. Na szczęście to była jednorazowa sytuacja i teraz jakby...
~Andrzej
Hatchback 5d Facelifting 1.0 75KM 55kW
Linka sprzęgła wypięła się z zaczepu i przy ruszaniu tarła o wygiętą osłonę termiczną. Osłona termiczna wygięła się bo rzekomo na coś najechałem, co jest nieprawdą. Jedyne co przychodzi mi do głowy to kawał metalu, który leżał na drodze, po najechaniu kołem wystrzelił i uderzył w osłonę.
~Witold
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Przez te dwa lata na razie zepsuła się pompka spryskiwacza (wyciek) i przecięte przewody od czujnika zapięcia pasa pod fotelem kierowcy przez wadliwe ich poprowadzenie. Przetarła się izolacja i co jakiś czas zapalała mi się kontrolka zapięcia pasa. Plus stykał do masy.
~Marcin
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Jak to w \"klapowatych\" szybko się brudzi tył. Zainwestuję w chlapacze. Z resztą co po 4 miesiącach... Żona raportuje, że w określonych przypadkach (spadek i skręcone koła) piszczą hamulce, czyli sztywność autka jako całości słaba.
~100gu
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Okropnie trzeszczące plastiki, przy 39.000 km wytarta gałka zmiany biegów oraz kierownica. Przednia szyba rysuje się od samej wycieraczki. Tylne lampy po kilku słonecznych dniach zaczęły się rozwarstwiać...
~mikolaj852
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
Kosztów praktycznie barak - silnik jak i reszta podzespołów jest bardzo prostej budowy, żadnych turbin, bezpośredniego wtrysku. Żadnej awarii jak dotąd.
~Pełna opcja up! TSI polygon.
Hatchback 3d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Obicia drzwi trzeszczą jak szalone, przeciekające drzwi pasażera w pierwszym miesiącu, problemy z zawiasami w drzwiach - trzeba trzaskać żeby się zamknęły.
~po
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
na razie brak jedyna wada to projektant fotela dziwoląg? Europejczyk większość to 160-180cm wzrostu a nie 185 i więcej ZA to baty dla Vw
~dembi5
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Jedynym problemem na horyzoncie mogą być kłopoty ze sprzęgłem. mam nadzieję że problem nie będzie sie pogłębiał a ten typ tak ma. jeżeli nie będę informował
~Ufek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Skrzypiały na początku gumy stabilizatora z przodu - naprawiono na gwarancji. Padła pompka spryskiwacza - naprawiono na gwarancji.