Lista ocen Volkswagen up! (45)

~hipolit
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jeśli ktoś potrzebuje sympatycznego auta do sprawnego przemieszczania się jednej lub dwóch osób, a nie ma potrzeby imponować sąsiadom, to polecam UP\'ka. Można go polubić
~pedro leon
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Przejrzałem opinie na forach, a potem wahałem się, wahałem i wahałem. No ale w końcu kupiłem w autoremo i jestem naprawdę zadowolony z decyzji. Jakość wykonania – po prostu igła. Mucha nie siada. Mam poczucie że ten samochód sporo wytrzyma :)
~WitLeg
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Lekkie auto więc te 3 cylindry dają radę. Zaskakująco dynamiczny do ok. 100 km/h (Silnik)
3,5
~100gu
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Silnik daje całkiem fajne wrażenia, gdyby tylko czasem nie przerywał. Bardzo mocno zależny od pogody, nawet nie wiem dlaczego. (Silnik)
~zpider
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Udany, mały samochód. W niektórych kategoriach dorasta a nawet przerasta auta z wyższych klas. W swojej nie ma konkurencji. Biały kolor + pakiet sportowy gwarantuje zainteresowanie innych kierowców. Polecam
3,6
~Pełna opcja up! TSI polygon.
Hatchback 3d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Przy 25.000 km całkowicie się posypała. Problemy z wbiciem wstecznego, każdy inny bieg trzeba wpychać na siłę. Obecnie jestem w trakcie wymiany skrzyni w ASO. (Skrzynia biegów)
~lok
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
spoko kierownica bardzo leelo sie obraca. Hamulce ok. (Układ jezdny)
~Andy
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Jak na tak małe autko na tle konkurencji jest... THE BEST!
~szymon
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń, prostota bez filozofowania (Ergonomia)
~Gienek
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Bardzo dobre autko, nie tylko do jazdy po mieście. Świetnie radzi sobie na trasie. Dobre fotele.