Lista ocen Volkswagen up! (45)

~Andrzej
GTI 5d 1.0 TSI 115KM 85kW
Samochód nabyty w salonie jako nowy dla żony .Jako drugie auto sprawdza się w mieście, a i na trasie daję rade .Dobrze się prowadzi z parkowaniem nie ma kłopotów wszędzie się wciśnie. Ogólnie fajna zabawka do śmigania...Polecam
~Wojtek
Hatchback 3d 1.0 75KM 55kW
Przesiadłem się do tego "malucha" z auta segmentu C. Kupiłem auto po leasingu z bardzo niskim przebiegiem 15 tys km. Przez prawie 6 lat służyło mi dzielnie do dojazdów do pracy (70km/dzień) głównie jazda trasą szybkiego ruchu. Jedyny problem jaki miałem to korozja w okolicy wlewu paliwa (problem znany) egzemplarze z początków produkcji miały z tym problem z racji braku tylnych nadkoli. Poza tym to najlepsze auto jakie miałem, w był to mój 14...
~Jonasz
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Jeżdżę od nowości. Żadnych usterek. Dotychczas wymieniłem komplet hamulców przednich i tylnych, opony... Poza regularnym serwisowaniem, wymianą płynów kiedy trzeba z samochodem nie miałem żadnych problemów. Jeżdżę dużo po autostradzie, mało w ruchu miejskim
~sti
Hatchback 5d Facelifting 1.0 TSI 90KM 66kW
Doskonały samochód na co dzień. Dużo miejsca z przodu, dobre osiągi, niskie spalanie, dobre zawieszenie, duży bagażnik
~po
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
wystarczy spojrzeć na ulice miast i wszystko jasne.kolory akceptowalne biały czarny srebrny granatowy reszta wedle gustu Brak centralnego zamka fajna sprawa.Rozwiązanie iście wizjonerskie
~Ufek
Hatchback 5d Facelifting 1.0 60KM 44kW
Sprytny,przestronny samochodzik na dojazdy do pracy i zakupy spożywcze. Po meble się nie wybierajcie.
~Szymon
Hatchback 3d 1.0 60KM 44kW
Najtańsze normalnie wyglądające auto na rynku oferujące \"automat\". Jedyną alternatywą jest i10 i PICANTO. Oba paskudne, więc wybór oczywisty. Do tego świetny układ jezdny, obszerne wnętrze, ocynkowana karoseria. Czego chcieć więcej?
~ASz
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Jak na swoją klasę uważam, że auto jest niemalże doskonałe. Małe jest wielkie!
~Piotr O.
Hatchback 5d 1.0 MPI 60KM 44kW
Nowe auto. Żonie (początkującemu kierowcy) się najbardziej spodobały małe gabaryty, jakośći standard wykonania, dodatkowe wyposażenie. Ja od siebie dodam: indywidualne kształtowanie wyposażenia, najcichsze i najlepiej prowadzące się auto w tej klasie.
~Krzysztof
Hatchback 5d 1.0 MPI 75KM 55kW
generalnie bardzo dobrze, ale nigdzie i nigdy nie ma ideałów