Lista ocen Volkswagen Vento (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Grzesiek A
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
robie autem jakies 2 tys miesiecznie, nie wiem czy to duzo czy mało jak na własne potrzeby ale nie zawiodło mnie jeszcze
~andd@data.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
tyle samo powrotow ile wyjazdow - zadnych powaznych usterek; oczywiscie dwa razy do roku przeglad w zaufanym, dobrym warsztacie;
~Paweł M cyborgzx9@interia.pl
Sedan 1.8 90KM 66kW
Tuleja wahacza przedniego -12zł Podstawa wtrysku - 70 zł łożyska tył - 80zł pasek rozrządu+napinacz - 130zł
~Piotr W.
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Jeśli przeglądy i wymiany robisz w terminie i zwrócisz uwagę na naturalne zużywanie się części to samochód cię nie zawiedzie.
~Wulw
Sedan 2.0 115KM 85kW
Jedyne co to sprzęgło dla mnie drogie ale jak na inne auta tanio z tego co się orientuje
~JM
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Zero poważnych usterek !!! Proponował bym jednak zrobić konserwację bo blacha nie jest rewelacyjna :)
~mcs
Sedan 1.6 75KM 55kW
Żadnych większych usterek przez 2 lata. Największa to zerwana linka od szyby elektrycznej
~Route 79 D.L (route79.info@wp.eu)
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Bez jakichkolwiek problemow poprostu wymieniane sa czesci eksploatacyjne i ..... drobiazgi
~piotrus196026@wp.pl
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
W ciągu trzech lat zdażyło mi się wymieniać amortyzatory a także układ wydechowy cały i łożyska kół tylnych
Dziennik kosztów dla Volkswagen Vento
7,4
7,8
10,3
~dfeelgood
Sedan 1.8 90KM 66kW
Auto mam 3 miesiące - poza płynami eksploatacyjnymi nic nie inwestowałem - wydaje mi się że będzie ok.