Lista ocen Volkswagen Vento (103) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 222 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lithuanian driver
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
Technicznie autko dość sprawnie przeżyło zimę, czego nie mogę powiedzieć o karoserii - wszędobylska rdza jest już prawie nie do zatrzymania. Na dzień dzisiejszy autko czeka werdyktu od blacharza.
~vento user
Sedan 1.9 D 64KM 47kW
bez zarzutu. raz stanal na ulicy, ale to z winy mojej (nie zauwazylem ze przewod paliwowy przetarl sie i zaczal puszczac powietrze do pompy paliwowej), takze nie moge tego uznac za awarie
~Kacper
Sedan 1.8 90KM 66kW
Należy zwrócić uwagę na katalizator i układ wydechowy.Spojrzeć na lakier i blachę na klapie bagażnika,nadkolach i masce.Wymieniałem także przegub zewn.i wewn.Uszkodzony byl termostat ( 70 zł ).
~Marek z Bielawy, białe Vento z naklejką SCOTT
Sedan 1.8 75KM 55kW
Skrzynia, ale to z mojej winy poza tym nie ma się co psuć, jeżeli mamy model w dobrym stanie, tylko lać i jeżdzić, nie wspominam tutaj o częściach eksploatacyjnych
~Romek
Sedan 1.8 90KM 66kW
przez 2 lata miałem dwie poważne awarie - zatarta pompa wspomagania kierownicy (dało rade zjechać p zdjęciu paska) i urwany króciec wodny przy głowicy który kosztował 10 zł
~Przemek
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Raz koło od rozrządu się poluzowało. Ale to była raczej wina mechanika który wcześniej wymieniał rozrząd. Więcej poważnych napraw nie było
~JerryVW
Sedan 1.9 TD 75KM 55kW
Wspomniana pompa wtryskową po 290 tyś przebiegu, blacharka oraz w niektórych kolorach schodzący klar lakieru to przypadłości tego modelu Volkswagena.
~sobota321111
Sedan 1.8 90KM 66kW
odkąd go mam a kupiłem ją do remontu ani razu mnie nie nie zawiodła !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!jednak milicja wiedziała co kupuje:D:D:D:D
~janusz
Sedan 1.8 90KM 66kW
jak juz wspomnialem fatalna skrzynia,awaria rozrusznika,problemy ze sterowaniem wtryskow,tylne lozyska,wylacznik wentylatora,co troche nowa awaria.
Dziennik kosztów dla Volkswagen Vento
7,4
7,8
10,3
~JODBAER
Sedan 1.8 90KM 66kW
VW Vento to samochód niezawodny. Dużym minusem są awarie zawieszenia (pęknięte sprężyny, szybkie zużycie amortyzatorów).Poza tym znakomicie.