Oceny Volkswagen Vento 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1998

Volkswagen Vento 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volkswagen Vento 1.9 TDI 90KM 66kW 1993-1998

~uhm.,
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Mam zamiar jeździć tym samochodem przez następne kilka lat. Na żaden inny w tym roczniku bym nie zamienił. Silnik 1.9 w TDI wprost wystarczająco 90KM, nadaję się do miasta jak i również na dłuższe odcinki. Bezawaryjne auto, przez ostatnie 3 m-c brak problemów i większych wydatków. Bardzo mało pali, w trasie przy prędkościach 120-140 spalanie wynosi max 5.7l/100km!
~Paweł,,,
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogólnie nie mam większych zastrzeżeń do tego auta. Sprawuje się bardzo dobrze i nigdy mnie w trasie nie zawiodło. Wiadomo ma swój wiek i pewne rzeczy już nie będą pracować idealnie. Martwi mnie trochę ta podatność na rdzę, resztę oceniam bardzo pozytywnie.
~KuCyK
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Kupiłem go poniewaz, wczesniej mialem golfa TD, w którym przez 1.5 roku użytkowania lałem jedynie paliwo i wymieniłem filtry oraz olej, nie mówie tu, o drobnych usterkach. Wszystkie usterki wynikaja oczywiscie z niedbalstwa holendra który nim jezdził. Ale wychodze juz na prostą. Szczerze powiem , że za 8 tys z 97r. lepszej fury bym nie kupił, mój nakład to 700zł :) ale jest juz prawie idealny:D
~Bogdan__84
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Na duży pozytyw zasługuje silnik 1.9 TDI 90 KM, jego moc w zupełności wystarcza,spalanie mieści się w granicach 5 l/100 km, zaletą jest również bardzo pojemny bagażnik, poza tym samochód posiada bardzo ładną sylwetkę, dla mnie był to bardzo trafny wybór, tankujesz paliwo i jedziesz, zrobiłem nim 80.000 km i nie dołożyłem do niego nic prócz kosztów eksploatacji (olej, filtry, paski). Polecam to autko!!!
~Mlody
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Nie mam się o co czepić, tapicerka mimo że ma 9 lat wygląda bardzo dobrze, nie ma przetarć itd. Były tylko trzy malutkie ogniska korozji -dwa na tylej klapie koło oświetlenia rejestracji - nefralgiczny punkt tych samochodów, i jedno na krawędzi błotnika - musiał kamieniem dostać. Elektryczny szyberdach piękna sprawa. Samochód jest w stanie bardzo dobrym, zadbany, w czerwcu tego roku przyprowadzony z Niemiec.
~Kris khorzela@go2.pl
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Samochód dobrze wyposarzony, jak na standarty lat 90. Ekonomiczny, prawie bez usterkowy-wymiana amortyzatorów (śląskie drogi). Jak na disla całkiem dobre przyspieszenie. Im jedziesz szybciej tym ciszej. Szybkość powyżej 180 km/h bez problemu. W porównaniu z najnowszym Passatem słabsze hamulce.
~BlueWheeler
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Polecam wszystkim, którzy potrzebują samochodu do jazdy a nie do szpanowania. Zadbane egzemplarze przeżyję wiele nowych samochodów.
~kamciu
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
Ogolnie dobrze. Male spalanie dynamiczny silnik w stosunku do spalania. Niezawodne auto i tanie w utrzymaniu. Bardzo podoba mi sie wyglad auta. OGROMNY BAGAZNIK 550LITROW!!!!!!!!!!!!!!
~Andrzej.
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
auto super sie sprawuje niezawodne dynamiczne i oszczędne do tego jesscze klimatyzacja i silnik TDI cały atut
4,1
~waldek29
Sedan 1.9 TDI 90KM 66kW
kupiłem go na felgach 14 i przy pierwszym tankowaniu zobaczyłem że nie mogę jeżdzić z pełnym obciążeniem