Lista ocen Volvo 240 (34) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Domin
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Jeśli w tej chwili można kupić zdrową dwusetę za jakieś 4-5 tysięcy złotych, to ja poproszę od razu parę na zapas. Doskonale utrzymane egzemplarze potrafią kosztować nawet i trzy razy tyle i jestem w stanie to zrozumieć. Trupy kosztują niewiele ponad tysiąc złotych i też wbrew pozorom też potrafią jeździć dłużej niż się wydaje.
~240 biały cygan
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
Za te pieniądze z jakie ją kupiłem, nie mam prawa jej absolutnie nic zarzucić - ale jak ktoś wspomniał gdzieś kiedyś, kończą się powoli dwusetki w dobrych cenach i trzeba się ich troszeczkę naszukać, żeby trafić dobry egzemplarz za śmieszną cenę - ja miałem szczęście :D
~gras-bmwr100@wp.pl
Kombi 2.3 115KM 85kW
POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM, POLECAM,POLECAM,
~Nebojsa Bobic
Kombi 2.3 115KM 85kW
Już sporo napisałem. Jakość tego modelu trudno porównać z innymi. Po prostu niema konkurencji.Po 25 lat od zakończenia produkcji ten model jeszcze jeździ i to jak!O tym modelu już piszą legende! W dobrym stanie 240 można kupić za 2-5 tysięcy euro.
~Krzysiek V245 - B23A - ´83
Coupe 2.3 112KM 82kW
ja przeplacilem, ale kupowalem go jako rocznik 85 a jest 83 - poza tym bylo troche wad ukrytych wynikajacych z zaniedbania poprzedniego wlasciciela. Najlepiej PRZED zakupem pojechac do warsztatu, ktory zajmuje sie volvo na weryfikacje.
~baaad body
Coupe 2.3 115KM 85kW
rąbnął w drzewo przy 80 km/godz.i żyje masię dobrze , samochód odpala, po remoncie jest znowu bezawaryjny. Czy trzeba czegoś więcej-polecam każdemu komu zależy na życiu.
~tadek
Coupe 2.3 115KM 85kW
superwygląd, supersamochód, bezawaryjny, bardzo bezpieczny, jeżdżący czołg, ciekawe jak wyglądała by wersja terenowa-szkoda że jej niema-tak jak w mercedesie werja G.
~trophyc@op.pl www.klubvolvo.wroc.pl
Coupe 2.3 113KM 83kW
tani w zakupie (4 tyś. z int. lpg), częsci w serwisie drogie ale te same można kupić taniej, jak dla mnie stosunek ´jakość/cena´ po prostu rewelacja
~Adrian
Kombi 2.4 Diesel 82KM 60kW
Wersja z dieslem jest dużo tańsza niż benzyna, przez co za kilka tysięcy można kupić pięknego klasyka o codziennej użyteczności. Zdecydowanie warto.
~przemek
Kombi 2.4 Diesel 79KM 58kW
szrot można nabyć za kilkaset zł. za zadbany egzemplarz trzeba zapłacić powyżej 7,5 tys. ja zapłaciłem 10 tys. zł i mam bardzo zadbany egz.