Oceny Volvo 340 Hatchback

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo 340 Hatchback

~winetoo
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Auto z 1980 (nie było do wyboru w liście) nie jest z pewnością dla osób bez zdolności \"złotej rączki\". Moje autko wymaga co jakiś czas mniejszych lub większych napraw, ale ma w sobie to coś (może dla tego że to moje pierwsze auto). Pomimo ostrego katowania prawie nigdy nie zawodzi.
~asky45@wp.pl 27.02.2007
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Volvo 340 jest bardzo dobrym i przyjemnym autem dla jego właściela.Kupiłem go z przebiegiem 80000km w serwisie Volvo w Holandii w 1992r.Przejechałm prawie bezawaryjnie ponod 300tysięcy kilometrów i jak narazie będę nim jeżdził dalej
4,1
~jasiu
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Absolutnie go nie oszczędzałem. Jego wartość była taka, że nawet sprzątać mi się go nie chciało. A on mimo wszystko jeździł i to niezawodnie. Trochę rdzewiał, ale przy tym wieku, kiedy nie chciało mi się żadnych zaprawek nawet robić to normalne. Mechanicznie mogłem zawsze na nim polegać i nie bałem się w żadną trasę ruszać.
~MiB
Hatchback 1.4 72KM 53kW
To była qltowa fura! Mimo swoich lat na alu felgach i sprężynach od diesla (z przodu) prezentował się jak rasowy cross country i rzeczywiście nie było miejsc gdzie nie przejechałbym bez problemu. Fotole- po prostu super komfort (z mozliwością regulacji krzywizny pod lędźwiami) dodatkowo swietnie "łamały się" umożliwiając dogodne wejście na tylną kanapę. 20letnie programowane radio! To był odlot!
~alienek
Hatchback 2.0 115KM 85kW
Dobre autko w cenie średniego malucha, dobrez utrzymane zapewni wiele przyjemności z jazdy, przy dużym silniku po założeniu gazu jest ekonomiczne, wielkość w środku mniej więcej poloneza, a jakość materiałów, trwałość i bezpieczeństwo o wiele większe.
~markus78@tlen.pl
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
Duży, komfortowy i bezpieczny samochód za niewielkie pieniądze. Nic dodać, nic ująć. Ze względu na wiek trzeba liczyć się z wizytami w warsztacie ale ceny napraw są niewygórowane a i do warsztatu nie zagląda się zbyt często.
~tunio
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
bardzo dobre i ekonomiczne auto za niewielkie pieniadze
~danii
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
powiedzcie mi jak przerobic wał mój mejl to reksio12@op.pl bede wdzieczny pozdrawiam daniel ze szczecina
~areo1984
Hatchback 1.7 80KM 59kW
87r poj. 1,7 Auto nie do zajechania, wygodne. Tylko ta sylwetka.... (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~lech z golubia
auto nie do zabicia