Lista ocen Volvo 340 Hatchback (7) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~asky45@wp.pl 27.02.2007
Hatchback 1.4 72KM 53kW
poważniejszych usterek nie miałem.wracając do wału napędowego to w instukcji jest uwaga ze podczas montażu zwrócić należy uwagę na własciwe osiowe ustawienie silnika i skrzyni biegów,gdy poduszki pod silnikiem są zużyte lub nietypowe to osiwość nie jest zachowana i po jakimś czasie wielowypust w wale sie obrobi lub puści wulkanizacja.takie przypadki widywałem.
~winetoo
Hatchback 1.4 68KM 50kW
Generalnie jak wspomniałem powyżej lata robią swoje i tu też trudno określić co jest poważną usterką. Tu zaklasyfikuje usterki uniemożliwiające jazdę. Uszkodzenie układu kierowniczego (2 razy), uszkodzony rozrusznik (3 razy), problemy z gaźnikiem, problemy z elektryką (stare kable)
~jasiu
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Naprawa przedniego zawieszenia - warto było zrobić, bo nie lubię tam luzów - dość tanio, bo trafiły mi się w dobrym stanie części ze szrotu.
~Patryk Kałużny
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Jak na swój wiek jest świetnie. Jeżdziłem niem kilkakrotnie w długie trasy po polsce (1200km) i żadnych tego typu problemów.
~MiB
Hatchback 1.4 72KM 53kW
Wał napedowy dawał ciała, mimo iż wymieniałem go 2 krotnie. Słabo teź sprawowało się sprzęgło. "Łapało zbyt głęboko".
~Prosiłbym o kontakt osoby posiadajace taki sam model volvo! email - aklema@op.pl
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW
starość nie radość ( dla portfela...)
~tunio
Hatchback 1.6 Diesel 54KM 40kW