Lista ocen Volvo 440 (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Przemek-Simek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Kupiel go za smieszne pieniadze, ma klime, alusy, pelna elektryke, podgrzewane fotele, poduszke, abs i pelno innych dodatkow. Szkoda bedzie sie z nim rozsatc....
~Almiro
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
No cóż, latka przeszły auto staniało, ale jego cena w stosunku do tego co oferuje jest jeszcze lepsza.(było: Około 15000 zł za autko z roczników 93-95 to dobra oferta.)
~Maciek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Obawiam sie ze stosunek jakosci do ceny w tym konkretnym modelu wypada kiepsko. Za cene Volva 440 z 93 roku mozemy miec lepsza(w moim przekonaniu) Toyote Corolle z 91 roku.
~mikilys
Hatchback 1.6 i 82KM 60kW
Dobra, choć na wartości traci szybko, ale jak ktoś zadba i włoży w to autko trochę serca i pracy to nie odda go, bo stwierdzi, że nie warto.
~Volvo Driver
Hatchback 1.7 102KM 75kW
Jakość, wygoda jazdy, prezcyzja układu jezdnego, to wszystko wpływa na najwyższą ocenę w porównaniu do ceny samochodu który kupisz już od 1500 zł:)
~X-men
Hatchback 2.0 110KM 81kW
jeśli oczywiście kupicie go w ludzkiej cenie, start ze świateł na prawdę niezły, a przy dobrym zawieszeniu i oponach jest frajda z jazdy
~almiro27@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Za ok. 8kPLN można mieć autko nieźle jak na rocznik wyposażone w porównaniu do VW, Opla czy innych niemieckich wynalazków... Jak dla mnie super
~Adi
Hatchback 2.0 110KM 81kW
myślę że jak za cene którą ja dałem ( 8000 pln) to cena/jakość jest super, duże wygodne autko, spalanie w normie, mam zamontowany holenderski LPG :)
~Zajryx@poczta.onet.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
za tą cenę samochodzik jest ok. części mechaniczne nie są niesamowicie drogie gorzej z blacharskimi ( bolą mnie przednie lampy : ( )
~tomek
Hatchback 1.8 90KM 66kW
jak na cene ktora za niego dalem jestem b. zadowolony. Nie kupilbym nic lepszego. Moze troche oldschoolowy ksztalt, ale przez to niepozorny:)