Lista ocen Volvo 440 (98) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 116 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~nienazwany
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Do 3 tysięcy zł obecnie bez problemu kupimy jakiś jeżdżący egzemplarz, który jeszcze wiele przetrzyma ;) Trudno za te pieniądze dostać inne tak dobrze wyposażone auto (elektryka, centralny, poduszka, skóra itd.).
~nieznajomteem@wp,pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Według mnie samochód godny polecenia szczególnie dla osób, które poszukują auta taniego i niezawodnego a w miarę wygodnego i wyposażonego za normalne pieniądze. Ale polecam auta tylko po lifcie czyli od 93 roku!
~wojtecki83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
Jak za takie pieniądze i możliwość jazdy volvo to naprawde stosunek ceny do jakości jest na bardzo odbrym poziomie. Jesli chodzi o naprawy mi one żadko się zdażały to nie są one wygurowane, dużo rzeczy samemu też można zrobić.
~adamm24@op.pl
Hatchback 1.9 TD 90KM 66kW
jakosc do ceny jest bardzo dobra, zauwazylem ze mozna kupic tanio takie VOLVO, ale nie polecam takiego wyboru bo czlowiek moze sie zrazic do marki, ale za okolo 8.5-9 tys mozna kupic ladny egzemplarz i cieszyc sie jazda
~mikke@tenbit.pl
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Udało mi się przytargać moją maszynkę w dobrym czasie i kosztowało mnie to 1000 EURO fakt,że drugie tyle zżarły VATY, CŁA, PODATKI itp. ale za auto z holenderskim gazem, klimatyzacją, skurą, elektryką to po prostu REWELACJA!!!
~shadow04
Hatchback 1.7 102KM 75kW
Samochód bardzo trwały, jak za te kilka tysięcy zł. można mieć samochód który z łatwością przejedzie 500tyś. km., silnik praktycznie niezniszczalny, ale wykonanie wnętrza mogłoby być lepiej "zagospodarowane".
~Obiektywny Właściciel
Hatchback 1.8 90KM 66kW
mysle, ze za taka cene za jakie oferowane sa te samochody jest to dobry zakup, pomijajac bogate wyposazeenie a biorac pod uwage bezpieczenstwo, ktorego nie zapewni zaden samochod za ta cene z tamtych lat
~Seba440t2 GG:500241
Hatchback 1.7 Turbo 120KM 88kW
Wydaje mi sie ze to godny polecenia samochod dla czlowieka ktory poszukuje dynamicznego samochodu z duza ilościa miejsca. Mój egzemplarz sprawuje sie swietnie i oceniam go na jakies 4,7 na 5 punktów.
~rado
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Tańszy i lepszy pod każdym względem od Golfa, Vectry i innych z tego rocznika. Kosztował mnie rok temu (ze wszystkimi opłatami i wymianami klocków, paska itp.) 9,5 tys. Teraz można takiego kupić za 7-8 tys.
~orlow69@gmail.com
Hatchback 1.8 90KM 66kW
Można ten samochód już dostać za 4000 zł, ale powiem szczerze, że bym się bał takim jeździć. Ja za swój dałem 6600, z jednej strony dużo, ale to było pewne auto.