Lista ocen Volvo 740 (103)

~JacekPlacek
Sedan 2.3 116KM 85kW
Projektowany na 20 lat eksploatacji samochod, czyli przede mną jeszcze 6 lat bezproblemowej jazdy.
~lewandos
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
bardzo funkcjonalny samochód zwłaszcz kombi,trwałością dorównuje mercedesom ,a może ich przewyższa , ceny używanych bardzo atrakcyjne,bogato wyposażone, jedne z najbezpieczniejszych samochodów na świecie, polecam.
~Rafał
Kombi 2.3 115KM 85kW
Auto tanie w utrzymaniu z trwałym stosunkowo oszczędnym silnikiem. Duża przestrzeń dla pasażerów i na bagaż czyni go autem typowo rodzinnym. Bardzo wygodne fotele i kanapa sprawiają, że znakomicie sprawdza się na długich trasach.
4,1
~tpragski
Kombi 2.3 115KM 85kW
Spełniło swoje zadanie jako solidne auto rodzinne, pod przeprowadzkę i na większe podróże.
~kedlers@yahoo.pl
Sedan 2.3 116KM 85kW
Jak na tak komfortowy samochów w takim wieku i z takim przebiegiem jest dla mnie super. W moim nie ma śladu rdzy, podłoga jak w kilku letnim samochodzie prawie nówka. W środku nic nie trzeszczy i nie skrzypi. Duży komfort jazdy. Wcześniej miałem kilka dużo nowszych samochodów, ale ten był najlepszym moim wyborem. Podstawowe części można kupić jako zamienniki. Polecam szczególnie ten model samochodu.......on ma duszę.
4,1
~mirekm18@op.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
gdyby nie to ze jest to zamulajacy diesel i ma poniszczone wnetrze bo po taksowce to by bylo pieknie no i te blaszki tez troszeczke juz wcina ale jak na 19 letnei auto to i tak pieknie :)
~Koval from Szczecin
Sedan 2.3 114KM 84kW
Szczecin-Monachium ca. 800 km jestem w dobrej formie (bylo ograniczenie 80 - mialem 180 km/h - mam fotke), "ogolone lby" jezdza BMW i Mercami, my normalni, mamy VOLVO, VOLVO 740, a tak powaznie, 13 lat, rdza-jest, na niemieckim VW, który parkuje obok, kurcze, moze kiedys bede go sprzedawal ale wiem, ze to ja wybiore kupca... aaa jezeli sie zastanawiasz nad kupnem??? pamietaj ten model jest "mejdin słiden" P.S. ogrzewanie siedzen, moja zona...
~bartek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
silnik jak na ten wiek pracuje barzdo ruwno. po wymianie końcówek wtryskow nawet nie dymi tak jak powinien dymić samochód o tak dużym i nie ukrywajmy starym silniku. jestem w pełni usatysfakcjonowany z jego pracy. (Silnik)
~danielmisiun@poczta.onet.pl
Sedan 2.3 136KM 100kW
auto z dusza.miekkie,wygodne,dostojne i praktyczne.bedzie kultowe oj bedzie za nascie latek....
~karol
Sedan 2.3 116KM 85kW
Auto dobre, bardzo wygodne. Niestety też stało się takie dopiero po kompleksowym wyciszeniu wnętrza bo w serii jest z tym tragicznie.