Lista ocen Volvo 740 (103)

~maciejk
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
gdyby sie nie zuzywał, mogłbym nim jezdzic do konca mojego zycia
~volvo 740 2,4D
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
Super samocodzik mam 23 lata czyli jest starszy o rok odemnie ale na zawsze bede go szanowal i bronil przed negatywna opinia. Tzw czołg na drodze jedzie zawsze z obciazeniem np przxyczepka czy ladunek 1,3 tony hehe
~Jarek
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
W zyciu nie jezdzilem takim dieslem!!!!!!!Jestem zachwycony!!!!! (Silnik)
~Pol
Sedan 2.3 131KM 96kW
Mimo swojego wieku,auto na piątkę,komfortowe wygodne i nad wyraz pakowne! komfortowe zawieszenie ,dobrze pokonuje zakręty,sprawia wrażenie bezpieczeństwa dla podróżujących.Kształt trochę odbiegający od nowych aut ale to klasyk z charakterem ,no i z duszą!!!(czego brakuje nowoczesnym autom)
~BZ
Sedan 2.3 136KM 100kW
Skrzyżowanie Mercedesa (wygoda) i transportera opancerzonego (grubość blachy karoserii i przestrzeń wewnątrz)
~jareckileeds7
Kombi 2.4 D 82KM 60kW
doskonała przestrzeń wewnątrz auta,niezawodne jednostki napędowe diesla,mocne blachy bezpieczny i solidny samochód.w takim nie bałbym się nawet zdrowo przywalić.Moim zdaniem do dzis już chyba nikt nie wyprodukuje takiego auta i większosc firm może zapomnieć o tak dobrych autach jakie są VOLVO,sporo aut do dzis dnia nie dorównuje tym modelom nawet z tak odległej przeszłosci np mój 1988 na przykładzie tej zimy ubiegłorocznych mrozów poniżej -30...
~maniak740
Sedan 2.3 114KM 84kW
Za tą kasę nie kupi się nigdzie lepszego autka. Czujesz że jedziesz naprawde luksusowym samochodem i na dodatek wyjątkowym. Do tego wbrew opiniom właściciele Volvo to jedna rodzina. Zapraszm do klubu www.klubvolvo.org.pl
~kadar1@poczta.onet.pl
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
VOLVO jest VOLVO . To nie "poldek" i nie "koreańczyk" to SOLIDNOŚĆ i NIEZAWODOŚĆ
~Prador
Sedan 2.0 103KM 76kW
Jak na 20 letni motor silnik sie sprawuje naprwde doskonale. (Silnik)
~wieczor
Sedan 2.4 D 82KM 60kW
Polecam kazdemu, kto lasi sie na cos mniej typowego, z charakterem