Lista ocen Volvo 850 Kombi (55) - Ergonomia

Na liście zabraknie 49 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~przemek@10sa.com
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
REWELACJA. Wszystko pod ręką, mam wersję z automatyczną klimatyzacją i pełną elektryką. Świetnie rozwiązane klamki, szkoda, że nie powtórzono tego w v70. Do tyłu chowam wózek - bez składania :)
~rumi
Kombi 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
czytelne liczniki wszystko pod reka ale nieraz odnosi sie wrazenie jakby niektore elemety plastikowe byly od auta nizszej klasy ,plastiki sa delikatne a nawet za tandetne w porownanie do wiekszej czesci auta
~Krzysiek
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
Tu jest ekstra wzystko pod reka no moze głupio schowany włącznik swiateł za dzwignia kierunków ale to wszystko. Polecam kombi ja jestem fanem tego typu. Duze praktyczne i zdecydowanie ładniejsze od sedana.
~Johny
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Kierownica regulowana w każdym położeniu, fotele mają bardzo dużo regulacji. Deska rozdzielcza bardzo prosta i intuicyjna, a zarazem elegancka z drewnianymi wstawkami.
~pepe
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
Niby to rzecz gustu, ale przełączniki do elektrycznych szyb na środkowej konsoli poza tym w moim Volvo miałem jedynie prawe lusterko elektryczne. Niepotrzebna oszczędność :)
~walcu@poczta.onet.pl
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
Wszystkie przyrządy są pod ręką, a praktyne rozwiązania takie jak zwijana siatka oddzielająca przestrzeń bagażową od pasażerskiej, ułatwiają zagospodarowanie przestrzeni.
~benchi
Kombi 2.0 143KM 105kW
Szwedzki porządek różni się od niemieckiego i nie każdy poczuje się jak w domu. Dla mnie idealnie choć widać upływ czasu w projekcie deski.
~HaryD miłośnik Volvo 850
Kombi 2.0 10V 126KM 93kW
wszystko w najlepszym porządku, nie ma za bardzo do czego się przypiąć, są znacznie gorsze od Volvo 850 a lepszych jest mało, dobry samochodzik
~Piotr Kradyna kradyna@interia.pl
Kombi 2.5 10V 144KM 106kW
Jadac trase ze Szczecina do Oxford w angli (1600km) nie odczuwa sie zbytniego zmeczenia, a sam prowadze auto trase robiac kilka razy w roku
~szczecinianin
Kombi 2.5 20V 170KM 125kW
Bardzo praktyczny i niezwykle wygodny na długich trasach. Takie fotele z przodu z taką regulacją siedziska ma tylko volvo :)
Volvo 850 Kombi