Lista ocen Volvo 850 (280)

~Paweł
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Silni traci delikatnie moc na gazie nie ma szans na wyprzedzenie malego sprawnego samochodu na swiatlach ale powyzej 70km/h juz tylko co lepsi maja szanse. Silnik dynamiczny dobrze zbiera sie z kazdego biegu. (Silnik)
~voltas
Sedan 2.5 10V 144KM 106kW
Super bolid. Za małe pieniądze można stać się posiadaczem legednarnego Volvo 850. Przychylam sie do opinii, że to ostatnie prawdziwe Volvo z charakterem. Jedyna wadą tego modelu jest to, że żal będzie go kiedyś sprzedać! Polecam wszystkim
~BADY 1307
Sedan 2.3 T5 225KM 165kW
Dla mnie samochód który zawsze już będę uwielbiał.
~przemek@10sa.com
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Świetny rodzinny "trumniak" :). Od dziecka jestem fanem tej marki, zastanawiałem się jednak na zimno czy zakupić 850 czy może Opla, Forda - ale kupiłem V i jestem w pełni usatysfakcjonowany. Żonie podobał się bardziej Opel Astra II. Po porównaniu właściwości ergonomicznych to Opel Astra II podoba jej się nadal... z wyglądu.
~Sergiusz
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
Doskonałe auto dla każdego! zrywny silnik przepędzi nie jedną dresiarską "bete". Wygoda i komfort... Volvo dla ludzi z klasą, szukających spokoju i relaxu w aucie... długie podróże nie sprawiają najmniejszego problemu. Jazda w mieście również należy do przyjemnych..
~mikezulu
Sedan 2.5 20V 170KM 125kW
takich samochodów z charakterem się już się nie robi.mam skalę porównawczą bo uzytkuję jeszcze s80 2.4L i v70 2.0 L automat.
~Michal0919
Kombi 2.0 20V Turbo 210KM 154kW
Świetne auto za bardzo niskie pieniadze ale trzeba trafic na zadbany egzemplaż
3,2
~TELETUBIŚ
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
Nie powala wygodą troche się psujeale jesli już się zepsuje naprawa praktycznie nie przekracza paru tysięcy. Porównując z moim poprzednim autem citroenem xantią ,volvo jest duuuuzo mniej komfortowe ,ma sporo wiecej miejsca w środku ale też awaryjność jest 2x wieksza.
~andrzej.susz.
Sedan 2.5 TDI 140KM 103kW
takich aut już nie robią...ileś tam poduszek,drzwi o grubości kilkunastu centymetrów,wzmocnienia w progach itp,zderzaki odstraszają nieumiejętnie parkujących kierowców pod tesco :-),amortyzatorki w zderzakach itp
~Quba
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
ktoś napisł na tym forum że 850tka to lipa,jest za droga,ciasna,itd.Jeśli ktoś kupuje samochód za parę zł niewiadomo skąd i nie kocha tego kanciastego charakteru,może objechać to volvo od góry do dołu.Ale ja zdania nie zmienię.Za te pieniądze już nie kupi się prawdziwego samochodu jakim jest volvo.Takich wozów już nie robią.Kolego może dla ciebie maybach to by było mało.