Oceny Volvo 940 Kombi 2.4 TD 122KM 90kW 1991-1998

Volvo 940 Kombi 2.4 TD 122KM 90kW 1991-1998 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo 940 Kombi 2.4 TD 122KM 90kW 1991-1998

~Roman
Volvo 940
Większe od passata i nie koroduje. Nie starczyło pieniążków na porządne A6 a Volvo było do wzięcia za parę groszy i nie żałuję. Poprzedni właściciel sprzedał tak tanio bo się wkurzał,że nie pali na mrozie ale który diesel pali? Zmieniłem świece ustawiłem pompę wymieniłem wtryski i auto nawet nie puszcza dymka. Jedynie trzeba pamiętać ,żeby przy mrozie nie kręcić bez plaka.Każdy musi się nauczyć na własnych błędach. A odpalanie na plaka to jest...
~Świstak
Volvo 940
Ogólnie auto prezentuje się świetnie. Jest potężne, przy hamowaniu pięknie nurkuje (amory ok, nie skacze ;) ). Miejsca sporo, ponad 2000l w bagażniku. Wygodne, przestronne, choć trochę niskie nad głową.
~_
Volvo 940
Nie istnieje na rynku żaden, ani nowszy ani starszy samochód tak niepodatny na korozję. Ten samochód nie rdzewieje! A jeśli rdza się pojawia znaczy, że miał naprawę blacharską. Do warsztatów jeżdżę wyłącznie na okresowe wymiany materiałów eksploatacyjnych. Bardzo dobre zawieszenie na nasze niezbyt równe drogi. Samochód jest kanciasty i skręca "w miejscu" przez co banalnie prosto się nim manewruje.
Volvo 940
samochód kupiłem od mojego ojca to było 3-cie volvo mojego ojca 2 poprzednie to modele 760.ojciec jest mechanikiem więc wszystko naprawia sam.części trzeba szukać.ale samochód jest naprawdę bez awaryjny.ojciec ma teraz v70 d5 no i tej mocy brakuje w moim volvo (163 KM).autko naprawdę polecam.i na koniec dodam że to nie samochód do szaleństw.
~Adaśko
Volvo 940
Polecam Wszystkim. Świetne auto, wygodne i trwałe (mojemu leci już 15 rok i nie ma śladu rdzy). Skrzypiały mi kiedyś niektóre elementy w środku auta, po dokręceniu śrubek jest cichutko ;) Olbrzymi bagażnik w sedanie, o kombi nie wspomnę ;). Bardzo bezpieczne!!!
Volvo 940
dla mnie Volvo 940 2.4 td jest świetne tzn.tym co jeżdże ma b.bogate,komfortowe wyposażenie.auto masywne,bezpieczne i niemal same superlatywy. jak na te lata produkcji jest narazie niemal bez awaryjne(mamje juz 8 lat).zminiałem amorki i piasty i to chyba wszystko.trzeba pamiętac zeby auta nie zamilac bo później ciężko wyprowadzic na prostą.auto dla rodziny ceniącej komfort ii bezpieczeństko.
~Zenek
Volvo 940
Samochód spełnia swoje zadanie - jest duży, pakowny, bezpieczny i, co najważniejsze, niezawodny
~MICHAL CZAPLINEK
Volvo 940
idealne w miescie mimo duzego gabarytu a w trasie plynie dla mnie i mojej rodzinki malinka.Korozia w wiekszosci volv omija je z daleka ,ocynk,
~volvofan
Volvo 940
polecam kazdemu kto ceni sobie bezpieczeństwo, komfort itd. Znawcy tematu wiedzą o czym mówię.
~krisv
Volvo 940
Jak w kawale: bardzo dobrze-dostatecznie! Wykonanie i jakość materiałów niestety gorsza niż w starszych modelach-patrz 740 ´86- ale naprawdę grzech narzekać!
Volvo 940 Kombi