Lista ocen Volvo C30 Hatchback 3d (46) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 32 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jędrzej
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Co jakiś czas coś tam się sypnie. Na początku wymieniłem chłodnicę klimatyzacji, bo stara była dziurawa jak sito - koszt 1000 zł (przebieg 70 tys. km) Potem padł rozrusznik - konieczna regeneracja (przebieg 80 tys.) Po przeglądzie pojawiły się wycieki - winne amortyzatory Po trasie na majówkę znowu pojawiły się wycieki - uszczelniacz półosi Od czasu do czasu elektronika potrafi spłatać figla. Kilka razy zawiesiła się klimatyzacja, a to...
~Roberto
Hatchback 3d 1.8i 16V 125KM 92kW
Jeżeli chodzi o usterki to czasami pokazują się błędy na komputerze. Ale dobra wiadomość jest taka że sam komputer je usuwa i po ponownym uruchomieniu błąd się kasuje bez odłączania akumulatora mówię tu o drobnych bledach kilka razy tak miałem i jestem pod wrażeniem jeżeli błąd dalej wyskakuje trzeba szukać przyczyn.
~Oktawiusz
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
poza silnikiem jak opisalem nic a nic jakas zarówka do wymiany a musze powiedziec, że wymianan żarówki z przodu cudo w baiałych rekawiczkach mozna powiedziec w przeciwienstwie do osttaniego samochodu gdzie wymianan dokonywała sie przez przednie nadkole szok wymianan zarówki czlowiek w błocie od laców po szyje
~sulestrowska
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Po przeglądzie serwisowym rocznym w 2012 ,gdzie oceniano również wydajność akumulatora , nagle mimo padł akumulator. Tak twierdzą panowie z serwisu-auto stoi już tydzień .Jak na taką markę to jest to poważne niedociągnięcie.
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Volvo, Volvo, Volvo mi ta marka kojarzy się od zawsze z perfekcją, ostatnio też z piękną stylistyka, skórzanym wnętrzem i wysoką jakością materiałów, prestiżem i co najważniejsze bezpieczeństwem, te samochody sa nie zawodne.
~iska91
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Sprawuje się idealnie, nie nosi nim, trzyma się drogi jak przyklejony. Nie przejmuje się jadąc nim złymi warunkami, wiem, że mój samochód mnie nie zawiedzie i dojadę nim bezpiecznie na miejsce.
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Nam popsuł się jedynie akumulator i opona się przebiła ale to nie jest wina auta ! Żadnych usterek w 10 letnim aucie , Tutaj widać że to prawdziwe Volvo ! Odpukać :)
~Swiatowy
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
popielniczka ma małą pojemność ,niedopałki łatwo wypadają swoją drogą mogliby zrobić ja w innym kształcie, bo kto widział żeby w kubku pety gasić
~azbaz
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
mam nadzieje, że tak zostanie był problem z nierówną pracą silnika powodem był brak zaktualizowanej mapy instalacji lpg stag
Dziennik kosztów dla Volvo C30 Hatchback 3d
7,9
10,1
10,5
~Wojtek D
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Odpukać nemalowane Nic sie na razie nie działo To konstrukcja podobna do Forda ale duzo lepiej wykonana Nie mam żadnych "świerszczy\"
Volvo C30 Hatchback 3d