Lista ocen Volvo C30 (73)

~Maksymilian Wiatrowski
Volvo C30
Samochód idealny jako drugi w rodzinie , bardzo komfortowy i dobrze wykonany . U nas pełni rolę OiJ czyli : Odpalać i Jeździć :) Często nas pozytywnie zaskakiwał .
~mikolajrej
Volvo C30
Doskonały zakup. Volvo C30 okazało się świetną inwestycją. Auto bardzo komfortowe, dynamiczne i oszczędne. W dodatku świetnie, oryginalnie wygląda!
~palacze
Hatchback 3d Facelifting 1.6 D2 DRIVe Start/Stop 115KM 85kW
Volvo C30
Na razie działa efekt nowości. Samochód jest bardzo efektowny, szczególnie na wyjątkowych, białych felgach 17 cali. Przestronność z przodu bez zarzutu, z tyłu do 185 cm wzrostu dosyć wygodnie, ja nie jechałem. Nawet niewielki bagażnik okazał się bardziej pojemny niż się spodziewałem. Skomplikowany mechanizm odsuwania foteli przy wsiadaniu do tyłu. Wysoka jakość materiałów i bardzo wysoka kultura pracy silnika i zawieszenia. Niezła...
~Macada
Volvo C30
Zwinny i niebanalny samochód, w akceptowalnym poziomie kosztów utrzymania. Polecam jako drugie auto z uwagi na bardzo mały bagażnik. Auto jest bardzo wygodne i zwinne.
~Endriux
Volvo C30
Biorąc pod uwagę 5 letnią eksploatację oraz moje poniższe oceny w poszczególnych kategoriach uważam, że ocena DOBRA będzie jak najbardziej trafna. A co kolejne lata użytkowania przyniosą, zobaczymy.
~Adi
Hatchback 3d 2.4 D5 180KM 132kW
Volvo C30
Małe, nietuzinkowe autko, dające frajdę z jazdy oraz poczucie bezpieczeństwa. Super wygodne fotele, precyzja prowadzenia, świetne nagłośnienie w parze z dobrym wyciszeniem kabiny robią bardzo dobre wrażenie, mimo to, że ma już 12 lat. Za każdym razem gdy do niego wsiadam, cieszę się jak dziecko i żadna trasa nie jest ani za długa, ani nudna i męcząca.
~marmarzec
Volvo C30
Samochód robi niesamowite wrażenie. Ciekawy design, linie miłe dla oka. Samochód pozwala wyróżnić się z tłumu i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy i podziwiania na parkingu.
~arka33
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Volvo C30
Samochód kupiłem z przypadku, sprzedałem kłopotliwego w mieście diesla i potrzebowałem czegoś na dojazdy do pracy. Volvo zaskoczyło mnie przestronnością w pierwszym rzędzie , dobrym wyposażeniem i wyróżniającym się wyglądem. Panuje tu elegancja, brak udziwnień i dobra ergonomia.
~elomito
Volvo C30
Krótkie, \"ciasne\" biegi 2 i 3. Kiepsko wchodzi wsteczny. (Skrzynia biegów)
~ENDRIUX
Volvo C30
Samochód godny polecenia. Może nie jest bez wad ale to drobnostki, które można mu je wybaczyc.Zobaczymy jak się będzie sprawował w kolejnych latach eksploatacji.