Lista ocen Volvo C30 (61) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 27 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~iska91
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jest genialny jeśli chodzi o spalanie. Jeżdżę dużo dlatego kupiliśmy to autko ponieważ słyszałam, czytałam, że jest oszczędne. SPRAWDZIŁO SIĘ !!! Autko jest świetne, na trasie pali jakby nic, w mieście jak to w mieście zawsze coś zje, ale mimo wszystko nie jest smoczyskiem.
~acbr@hot.pl
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Nie jest najgorzej, ale szału tym bardziej nie robi. Przeciętne tempo: ~6,8. Gdy się spieszę, na dłuższej trasie: ~8+. To zużycie na poziomie V70 2.5TDI, a więc auta o większej masie i ze starszej konstrukcji motorem, a jest nawet nieco wyższe!
~pe.ka
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Ekonomiczność - Eco-Driving 90-100km/h i chwilowe spalanie pokazuje w przedziale 3,7 - 4,5 litra/100km. Nic dodać, nic ująć. Jak przycisnąć do 150km/h to wiadomo - skoczy sporo wyżej. Średnie mieszane ok 5,5 litra/100km.)
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Zużycie paliwa ok, jak już wspominałam jeżdżę tym autkiem dopiero 3 tyg, wiec zużycie paliwa z początku ma być trochę większe, zobaczymy jak przejadę trochę więcej km ;) Z tego co wiem pierwszy przegląd ma wynosić ok. 800 zl
~marmarzec
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Mimo serwisowania samochodu w ASO Volvo koszty nie są dramatyczna. Owszem niektóre naprawy potrafią drenować kieszeń jednak bieżące koszty utrzymania można utrzymać na przyzwoitym poziomie.
~sulestrowska
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Cena przeglądu jest dość wysoka , a po ostatnim przeglądzie , nie mam zaufania do opinii serwisu. Nagła usterka ,brak możliwości uruchomienia pojazdu w tydzień po przeglądzie, w którym wszystko było idealne
~azbaz
Hatchback 3d 2.0 145KM 107kW
Wymieniłem do tej pory jedno łożysko, a tak to tylko tematy eksploatacyjne i uważam, że jest bardzo dobrze w porównaniu ze wszystkimi autami z jakimi miałem do czynienia.
~piachu
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
zużycie paliwa miasto max. 6,5 l/100 km - rewelacja i to przy jeździe dynamicznej; dałem 4 bo nie korzystałem jeszcze z serwisu - nie sądzę, aby ceny przeglądów były okazyjne
~jajagna
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Miłe zaskoczenie, bo zużycie niewiele odbiega od podawanego w specyfikacjach. Samochód jest naprawdę bardzo ekonomiczny, co w części rekompensuje jego wysoką cenę.
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Spalanie w tych autach, no cóż im większy silnik tym i więcej spala to normalne, ale jak się chce czymś takim jeździć i to tak szybko, to trzeba trochę spalić ;)