Lista ocen Volvo C30 (62) - Całokształt

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Wojtek D
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jest to moje kolejne nowe auto z salonu i jak do tej pory najlepsze Bez ukrytych lub nabytych wad Choć serwis widze codziennie to go nie odwiedzam No może raz bo złamałem tylną wycieraczke Koszt w serwisie 63 zł
~klemi
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Jak dla mnie super auto, nie ma na co narzekać, jedynie na to, że za wszystkie dodatki (nawet te podstawowe) każą sobie dopłacać ;) Autko ekonomiczne, mimo to, jak dla mnie całkiem szybkie, z klasą, a do tego bardzo bezpieczne =)
~Aret
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Ogólnie całkiem nieźle. Na plus dobry silnik 2.0 D 136 km, minusem zaś jest skrzynia biegów. Dobre wyposażenie, niezła jakość i zadowalająca bezawaryjność. Dynamika i spalanie - rewelacja.
~Endriux
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Biorąc pod uwagę 5 letnią eksploatację oraz moje poniższe oceny w poszczególnych kategoriach uważam, że ocena DOBRA będzie jak najbardziej trafna. A co kolejne lata użytkowania przyniosą, zobaczymy.
~I-K
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Fantastyczny design. Autko jest w najnowszym wydaniu z pakietem stylizacyjnym i w kolorze orange flame. Jest cudne.Wcześniej miałam almerkę w pakiecie sport. Też była fajna, ale c30 jest po prostu super
~T-Bag
Hatchback 3d 1.6 100KM 74kW
Samochód pierwsza klasa, rewelacyjny wygląd, do tego bezpieczeństwo, niskie spalanie i rewelacyjny wystrój wnętrza sprawia, że Volvo cały czas trzyma poziom, wyprzedza Audi A3 o głowę,
~Maksymilian Wiatrowski
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód idealny jako drugi w rodzinie , bardzo komfortowy i dobrze wykonany . U nas pełni rolę OiJ czyli : Odpalać i Jeździć :) Często nas pozytywnie zaskakiwał .
~Macada
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Zwinny i niebanalny samochód, w akceptowalnym poziomie kosztów utrzymania. Polecam jako drugie auto z uwagi na bardzo mały bagażnik. Auto jest bardzo wygodne i zwinne.
~marmarzec
Hatchback 3d 2.0 D 136KM 100kW
Samochód robi niesamowite wrażenie. Ciekawy design, linie miłe dla oka. Samochód pozwala wyróżnić się z tłumu i cieszyć się niesamowitymi wrażeniami z jazdy i podziwiania na parkingu.
~ENDRIUX
Hatchback 3d 1.6 D DRIVe 109KM 80kW
Samochód godny polecenia. Może nie jest bez wad ale to drobnostki, które można mu je wybaczyc.Zobaczymy jak się będzie sprawował w kolejnych latach eksploatacji.