Ocena kierowcy - Volvo C70 I Coupe

Ania- aniarasz@poczta.onet.pl, 18 lat temu
Silnik 2.3 20V T-5 240KM 177kW
Rok produkcji 1998
Volvo C70 I Coupe 2.3 20V T-5 240KM 177kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Jstem bardzo zadowolona z autka. Nie mialam zadnych przykrych doswiadczen z nim zwiazanych- nie liczac serwisu w Jankach, gdzie zaginely mi chodniczki-nie polecam! Regularnie jezdze zmieniac olej i robie przeglady i dolewam paliwo.....i jezdze:) Naprawde warto go kupic!! Sama przyjemnosc jazdy:)))))
Silnik w moim aucie pracuje super! Jest bardzo mocny i nie mam z nim zadnych problemow!!!
Mam automat- wiec ideal! Nie ma szarpania, jest plynna zmiana biegow. Super jest funkcja Winter- bardzo przydaje sie zima! A sport- nie trzeba komentowac;)
Dla mnie powiedzialabym satysfakcjonujaco- w koncu Szwedzi nie mogli przewidziec jakosci drog w Polsce.... niestety:/
SUper! Mam tez czujnik cofania i nie mam ani jednej ryski!!! :))
Z kobiecego punktu widzenia i czucia- swietnie!
Super- klima, podgrzewane fotele... czego chciec wiecej?:)
Jestem wysoka osoba i nie mam zadnych zastrzezen! Nogi mieszcza mi sie pod kierownica nawet w szpilkach, moj narzeczony tez siada komfortowo! Tyl wydaje sie mniejszy niz jest w rzeczywistosci!
Jest cicho, jak wlacza sie turbina to az milo posluchac.... wtedy mogloby byc glosniej:) Poprzednio mialam nissana 240sx to bylo glosno!:)
Uwazam ze decydujac sie na ten samochod trzeba liczyc sie z kosztami... ale mogloby byc ciut taniej... Benzyna niestey jest za droga w naszym kraju, ale to nie usterka auta, tylko rzadu!Wiec dla auta 5 punktow a dla rzadu 1!!!!
Jak na ta klase auto nie jest przesadnie drogie! Uwazam tylko ze serwis Volvo jest kosztowny w Polsce, ale coz-cos, za cos... Pewnie niedlugo bede go sprzedawala bo powiekszamy rodzinke i wtedy bede marudzic ze cena jest za niska:))
nie mialam zadnych problemow z tym! a mam juz to auto 2 rok
jak wyzej