Lista ocen Volvo S40 I 1.9 TD 115KM 85kW 2000-2004 (22)

~mm1990@interia.eu
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Kupując to auto,nie byłem przekonany czy robię właściwie(potęga urban legends!).Ale dziś po niemal dwuletniej eksploatacji cieszę się z tego zakupu.Lubię to auto!
~Piotr z Krakowa
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Autem tym poruszam się od dwóch lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Kupiłem go jak miał 240 tys km i do tej pory nigdy mnie nie zawiódł. Silnik i skrzynia od PSA (czyli potocznie mówiąc od renówki). Z modeli Volvo z tamtych lat podobno najlepiej zmontowane. Gdyby z tyłu było trochę więcej miejsca...może S60, V70? i silnik D5 ?
3,2
~aldi
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
ciezko o jednoznaczna opinie, bo sam bardzo dobry komfort jazdy jest tu w opozycji do czestych usterek
~miecio
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Samochody drogie, jednak warte swojej ceny. Otrzymujesz kapitalną jakość wykonania, brak niedoróbek. Wysokie koszty naprawy/wymian do ominięcia jak ma się dobrego mechanika (ja takiego mam :D). Samochód jest zupełnym zaprzeczeniem statecznej marki samochodów przeznaczonych dla ludzi w wieku emerytalnym. Mój model bierze na zakrętach wiele bardziej sportowych samochodów. Przy mocy 115 km zapewnia w miarę sprawne wyprzedzanie na prostej. Trzeba...
4,1
~andre1985
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Auta uzywam glownie na trasie Bruksela - Busko Zdr, Nigdy mnie nie zawiodlo, wygodne siedzenia i dobre audio, sama przyjemnosc z jazdy tym autkiem.
~djbibi@wp.pl
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Jak to diesel, troche trzesie autem, wole silniki benzynowe pod tym wzgledem. (Silnik)
~Pasti
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Jak na diesla trochę mało elastyczny, ciężko ruszyć np z 3 biegu, ponadto drgania są duże i przenoszą się na kierownice i pedał sprzęgła. No i głośny. Co do mocy nie mam zastrzeżeń. Niestety większość tych wad w VW TDI jest taka sama, lub większa. (Silnik)
3,5
~Meritum spokoju
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Sinik nie jest zly, nawet elastyczny. Kultura pracy typowa dla czterocylindowego silnika czyli do taka sobie. Osobiscie nie lubie czterech garow (Silnik)
~zbymas
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Samochód godny polecania każdemu (wersja 2003 - przejściówka). Tym samochodem już jeżdżę 10 lat praktycznie od nowości. Nie zamierzam go sprzedać NIGDY. Będzie już u mnie do końca.
~wicia
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
najlepszy samochod jaki mialem do tej pory. legendarna trwalosc i jakosc.spoasowanie elementow na najwyzszym poziomie. obsluga bardzo mila.