Lista ocen Volvo S40 I 1.9 TD 115KM 85kW 2000-2004 (15) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miecio
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Samochody drogie, jednak warte swojej ceny. Otrzymujesz kapitalną jakość wykonania, brak niedoróbek. Wysokie koszty naprawy/wymian do ominięcia jak ma się dobrego mechanika (ja takiego mam :D). Samochód jest zupełnym zaprzeczeniem statecznej marki samochodów przeznaczonych dla ludzi w wieku emerytalnym. Mój model bierze na zakrętach wiele bardziej sportowych samochodów. Przy mocy 115 km zapewnia w miarę sprawne wyprzedzanie na prostej. Trzeba...
~Paula
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Jeżdżę tym autem dwa lata, właśnie przymierzam się do zmiany, oczywiście na Volvo. tym razem większe (główny powód dla którego zmieniam model). Kupując samochód absolutnie nie brałam pod uwagę tej marki, raczej coś bardziej popularnego pt. audi lub VW. to był impuls. tym bardziej miło jestem zaskoczona tym samochodem.dla kobiety idealny, zgrabny i elegancki. a przy tym wszystkim dynamiczny i oszczędny. Jeżeli ma służyć 4 osobowej rodzinie,to...
~Piotr z Krakowa
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Autem tym poruszam się od dwóch lat i złego słowa nie mogę powiedzieć. Kupiłem go jak miał 240 tys km i do tej pory nigdy mnie nie zawiódł. Silnik i skrzynia od PSA (czyli potocznie mówiąc od renówki). Z modeli Volvo z tamtych lat podobno najlepiej zmontowane. Gdyby z tyłu było trochę więcej miejsca...może S60, V70? i silnik D5 ?
~ja
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Naprawdę świetne auto, warto szukać aut z końca produkcji najlepiej 2003-2004 Są bogato wyposażone, zastosowano dużo lepsze materiały wewnątrz. Łatwo znaleźć auto z full wypasem - skóra, pakiet chrom itd.
~zbymas
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Samochód godny polecania każdemu (wersja 2003 - przejściówka). Tym samochodem już jeżdżę 10 lat praktycznie od nowości. Nie zamierzam go sprzedać NIGDY. Będzie już u mnie do końca.
~mm1990@interia.eu
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Kupując to auto,nie byłem przekonany czy robię właściwie(potęga urban legends!).Ale dziś po niemal dwuletniej eksploatacji cieszę się z tego zakupu.Lubię to auto!
~gazda-77
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
auto doskonale w swojej klasie, trzeba pamietac, ze V40 to najmniejsze volvo. dla poszukujacych przestrzeni i wyzszego komfortu sa 50,60,70,80 i 90-tki. pozdrawiam - gazda-77
~macias1311
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
To moje pierwsye auto z pod marki Volvo. Jestem mile zaskoczony. Auto prowadzi si swietnie. Zawieszenie dobre comfortowe. Jak kiedys zmienie auto to na volvo.
~andre1985
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
Auta uzywam glownie na trasie Bruksela - Busko Zdr, Nigdy mnie nie zawiodlo, wygodne siedzenia i dobre audio, sama przyjemnosc z jazdy tym autkiem.
~wicia
Sedan 1.9 TD 115KM 85kW
najlepszy samochod jaki mialem do tej pory. legendarna trwalosc i jakosc.spoasowanie elementow na najwyzszym poziomie. obsluga bardzo mila.