Lista ocen Volvo S40 II 2.0 145KM 107kW 2004-2012 (10)

~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
Klasa premium wielu powie że można więcej oczekiwać ale każdy ma swoje zdanie ja powiem oczekiwałem mniej dostałem więcej więc jestem w pełni zadowolony, jeździłem różnymi markami aut ( nowymi ) i jak na razie każde zostaje w tyle jak dla mnie. Auto zaskakuje nie tylko wyciszeniem wnętrza i komfortem ale także wieloma innymi rzeczami które potrafią irytować kierowcę.
~Prezesinho
Sedan 2.0 145KM 107kW
Ogólnie bardzo pozytywnie oceniam.Daje dużo przjymności z jazdy i tyle samo prestiżu.Gdyby jeszcze kabina i bagażnik były trochę przestronniejsze byłoby to auto niemal idealne.Duża staranność wykonania, dobre materiały w standardzie, a za dopłatą mogą być jeszcze lepsze. Całkiem przyzwoity silnik, trochę pali , ale jak dla mnie nie żałuję ,że sie na niego zdecydowałem. Prz dobrej cenie promocyjnej można go kupić za uczciwe pieniądze.
~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
Auto w podstawowej wersji sprawdza się doskonale zapewnia komfort i bardzo miłe wrażenia z jazdy, doskonale tłumi nierówności a wyciszenie kabiny pozwala na swobodną rozmowę nawet przy dużych prędkościach. Materiały dobrze dobrane i bardzo dobrze spasowane, jednym słowem polecam każdemu, 25/26.05.2012 autem przejechane w trasie 600 km może i to niewiele ale autko spisało się znakomicie tylko zmieniający się krajobraz i zegar wskazywał na upływ...
~oskarone
Sedan 2.0 145KM 107kW
Bardzo fajne autko wyróżniające się z tłumu (złoty kolor) :D Dobre audio jak na serię. Jedyne czego mi brak to brak gniazda USB w samochodzie z tego roku to powinien być standard (koszt późniejszego podłączenia w ASO ok 1500zł!!!!!!!)
~nam nam
Sedan 2.0 145KM 107kW
Kupiłem nowy samochód z nadzieją, że będę używał go przez 6-8 lat. Przed zakupem jeździłem jeszcze civikiem 1.8 oraz nowym focusem 1.6 z turbo i na razie z wyboru jestem zadowolony. Samochód jest bardzo wygodny i świetnie sprawdza się w długich trasach. Nie ma w nim nic irytującego, mam spokój i to jest wspaniałe.
~rz
Sedan 2.0 145KM 107kW
W porównaniu do FF oraz starszych modeli volvo, które były lub nadal są w rodzinie, to świetnie skonstruowany, zwrotny, szybki i baardzo wygodny samochód ale dla 2-3 osób. Minusem są delikatne wstawki z aluminium, które łatwo się rysują i wgniatają, a tak ładnie wyglądają...
~andrzej
Sedan 2.0 145KM 107kW
auto piękne, komfortowe, bezawaryjne, przejechane prawie 200 tys sprowadziłem lekko uderzone, gdy miało 120tys i do tej pory służy bez problemów
3,2
~dreamer
gdyby to byl ford czy opel dałbym 4 ale ;po volvo oczekujemy wiecej
~r.p.
Sedan 2.0 145KM 107kW
Nowy wiec o zastrzeżenia trudno szzcególnie jak przesiadka o klasę wyżej.Na trasie Rzeszów-Gdańsk średnio 6.0l. Miasto 6.5 w korkach sporo. Na 6 -tce przyspiesza aż miło. Swiatła b.dobre. Skrzynia haczy. ale może tak ma być.Audio dobre. Ergonomia dobra.
~Maciej