Lista ocen Volvo S40 II 2.0 145KM 107kW 2004-2012 (8) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 2 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Prezesinho
Sedan 2.0 145KM 107kW
Przyzwoicie,zmieści się każdy kierowca, ale dużych luzów to tu nie ma.Wydaje się ,że inne kompakty są przestronniejsze. Z tyłu ,to chyba na poziomie o klasę niżej, i tak jak w mniejszych samochdach bardzo dużo zależy od ustawienia foteli przednich.Dwoje dorosłych wchodzi wygodnie, przy pośrednich ustawieniach przednich foteli,przy większym cofnięciu o komforcie nie ma mowy.,a trzech osobach z tyłu wogóle nie ma co mówić.
~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
kierowca i pasażer jak w bardzo wygodnym fotelu nic dodać nic ująć z tyłu nie jeżdżę a te osoby które wożę nie narzekają na brak miejsca, może gdyby byli wyżsi ale na razie nie słyszałem skarg, miękko i przyjemnie na fotelach dla 4 osób. Przy piątej robi się odrobinę ciaśniej na tylnej kanapie.
~oskarone
Sedan 2.0 145KM 107kW
Z przodu bardzo wygodnie natomiast pasażerowie z tyłu mogą trochę narzekać na brak miejsca. Mały otwór bagażnika, tak jak w każdym sedanie.
~andrzej
Sedan 2.0 145KM 107kW
miejsca wystarczająco dla 4 osobowej rodziny - z dziećmi do 18 lat, gdy będą większe wydaje mi się że może być ciasno
~nam nam
Sedan 2.0 145KM 107kW
Z przodu bardzo w porządku, z tyłu trochę mniej. Grube drzwi powodują, że 3 osoby na tylnej kanapie nie będą wygodnie podróżować.
~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
dla kierowcy i pasażera z przodu miejsca bardzo dużo, z tyłu osoba o wysokim wzroście może trochę narzekać na brak miejsca na kolana
~rz
Sedan 2.0 145KM 107kW
Z przodu super, na tylnej kanapie już nie jest tak różowo.
~dreamer
Sedan 2.0 145KM 107kW
z przodu przecietnie, z tyłu dwója