Lista ocen Volvo S40 II 2.0 145KM 107kW 2004-2012 (7) - Silnik

Na liście zabraknie 3 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
Silnik w zupełności wystarczający na poruszanie się sprawne po mieście jak i na dalszy wypad, w czasie wyprzedzania kiedy trzeba trochę wcisnąć nic mu nie brakuje żwawo zbiera się i tylko patrzeć by nie wpaść na \"ładną fotkę\" fotoradaru, dość elastyczny przyspieszenie na każdym biegu płynne bez dławienia, i to co udało mi się osiągnąć jazda na 5 po mieście pewnie każdy powie że męczy się silnik więc mówię nie owszem pod większą górkę trza...
~Prezesinho
Sedan 2.0 145KM 107kW
Dynamiczny i cichy , wysoka kultura pracy , dobra elastycznosć.Jeśli przy wyższych prędkościach trochę go słychać to dźwięk nie jest męczący i natarczywy -do 150 km/h w zasadzie jest niezauważalny.Niestety nie jest mistrzem ekonomii.
~nam nam
Sedan 2.0 145KM 107kW
Daje duży komfort podróżowania, nic więcej do szczęścia nie trzeba, samochód sprawia jednak czasami wrażenie ociężałego. Niestety nie ma co porównywać go pod względem elastyczności z nowszymi, doładowanymi silnikami forda.
~oskarone
Sedan 2.0 145KM 107kW
Silnik całkiem fajny dobrze się sprawuje latem jak i zimą. dobrze toleruje zasilanie gazem. Dynamika wystarcza do codziennej jazdy,jak ma się ochotę to poszaleć też można.
~andrzej
Sedan 2.0 145KM 107kW
bez awaryjne, przyspieszenie bardzo dobre przy wyższych obrotach (nie jest to dizel z turbiną), przy średnim spalaniu: miasto 10 l, trasa ok 130 km/h- 8l
~dar12
Sedan 2.0 145KM 107kW
silnik sprawuje się rewelacyjnie, cichy praktycznie niesłyszalny przy 130 km/h elastyczny, można po mieście spokojnie jeździć nawet na 5 biegu
~dreamer
auto male wiec 145km do spokojnej jazdy wystarczy