Lista ocen Volvo S60 I 2.0 i T 180KM 132kW 2005-2010 (12) - Skrzynia biegów

Na liście zabraknie 4 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Biszkopt
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Moja druga skrzynia Aisin Warner w Volvo - znowu mnie straszono że się rozpadnie.. Zrobiłem nim około 40k km (od 140 do 180k km) bez problemu - to nie jest dużo, ale drugi raz tak samo to odbieram - dość stara konstrukcja i czuć zmiany biegów, ale jak masz zadbany egzemplarz i wymieniasz olej to będzie jeździł spokojnie. Olej trzeba wymieniać i to tyle.
~prnit
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Mam automata, trudno się do czegos przyczepić, jedynie to ze przy obecnie sprzedawanych skrzyniach np. dsg automat jest wolny i troche zaspały. Ale do tego można sie przyzwyczaić, ja jezdze tym autem spokojnie i problemów nie mam. Rakieta to nigdy nie będzie z tą skrzynią, ale nie do tego to auto zostało stworzone.
~Przemysław Balicki
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Póki co bez większych problemów. Zawsze myślałem że automat polubię po przekroczeniu 40-stki, ale na dzień dzisiejszy nie wyobrażam sobie manuala. Szkoda, że nie mam sekwencji, zawsze hamowałem biegami. Co do samej skrzyni - bezawaryjna.
~Żurek
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Automat sprawuje się bez zarzutu, nawet nierozgrzany. Niemal nieodczuwalna zmiana biegów. Małe rozczarowanie zimowym trybem "Winter". Po napędzie na 4 koła i szwedzkiej myśli konstrukcyjnej oczekiwałem troszkę więcej.
~Piotr
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Bardzo dobra skrzynia biegów. Bardzo precyzyjna, biegi wskazują same. Element tego samochodu zasługujący na najwyższe uznanie. Może przydałby się 6 bieg na autostrady, żeby zbić odrobinę spalanie.
~tomba
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Stary, porządny, w miarę szybki, zacny kick down. W połączeniu z ty silnikiem - pancerny. Dla tego kompletu wybrałem tą, a nie inną wersję. Potrafi lekko szarpnąć, ale umiejętnie traktowany pracuje aksamitnie
~Danielson
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Biegi wchodza lekko a skok lewarka jest odpowiedni. Na trasie bardzo brakuje 6 biegu. Zestopniowanie w normie.
~Marcin
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
Daje 4 gwiazdki tylko dlatego ze nie ma 6 biegu. Poza tym skrzynia pracuje lekko, precyzyjnie
~Marturo33
Sedan 2.0 i T 180KM 132kW
mam automat i pomimo to super się zbiera nie ma turbodziury a odejście wspaniałe no i w korkach wypoczywam:)
~bj
bez zastrzeżeń