Ocena kierowcy - Volvo S60 I

Silnik 2.4 20V 140KM 103kW
Rok produkcji 2003
Volvo S60 I 2.4 20V 140KM 103kW 2000-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Dźwięk i jego elastyczność
Trudno o lepszy samochód do tych pieniędzy ;-) Naprawdę gorąco polecam . Dźwięk silnika ,bardzo wygodne fotele ,dobre wykonanie ,świetne nagłośnienie ja w sali koncertowej ogólnie same pozytywy :-)
Ogólnie pozytywnie jak na 140ps .Ciągnie od najniższych obrotów jak diesel ;-) Żona ma peugota 206 2.0HDI to do 3 tyś idą podobnie z przewagą dla volvo a powyżej 3tyś z silnika wydobywa się najładniejszy dźwięk jaki słyszałem do tej pory i 206 zostaje z tyłu .No i ten dźwięk ... Powiem tylko ,że V6 w A6 C5 wymięka ;-)
Biegi wchodzą ciasno ,mały skok lewarka ogólnie pozytywnie nawet tak bardzo nie brakuje szóstki chociaż na autostradzie przy 160/170 brakuje jej trochę
Uważam ,że jest dobrze .Nie wiem co ludzie piszą ,że jest miękki i kładzie się na zakrętach chyba mają zepsute zawieszenie :-P Prowadzi się na pewno lepiej niż Passat B5 ;-) Szwagier ma 1.8T to marne szanse...
Ogólnie wszystko ok do tyłu słaba widoczność ,ale rekompensują to czujniki parkowania
Wszystko pod ręką doskonale ;-)
Hmm Volvo ... Skandynawia ...
Z przodu doskonale z tylu przeciętnie trochę lepiej niż w bmw 3 E46
Jak dla mnie ok
Pali 11l gazu to ok 5l/100km chyba taniej się nie da? A ceny części tragedii nie ma .
Myślę ,że za cenę do 20 000tyś zł to najlepsza propozycja bardzo gorąco polecam tylko uważać co się kupuje
Przez rok nic i oby tak dalej ;-)
Nic .Regularnie filtry i oleje ,tłumik ,amortyzatory i jak na razie nic

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.4 20V 140KM 103kW [l/100km]