Lista ocen Volvo S60 II Sedan Facelifting (29)

~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Po prostu bardzo ładny sedan. Dobrze wykonany, nic nie skrzypi, spasowane na najlepszy poziomie, cicho w środku a w konfiguracji z białą skórą się naprawdę ładnie prezentuje i nie nagrzewa latem. Tylko ten lakier granatowy, pomijając fakt, że wszystko widać. Ale jak ptasia bomba poleci to musi być odparzone, bo inaczej to by człowiek był zbyt zadowolony.
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Niezwykle dynamiczne auto, elastyczny silnik, wygodne na podróże małe i duże dla 2, max 3 osób. Nie sprawdzi się jako auto rodzinne ze względu na rozmiar bagażnika, ale jeżdżenie nim to czysta przyjemność. Prawdziwa limuzyna klasy premium! Ma wszystko to, czego brakuje bezpośredniej konkurencji.
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Porównałem z bmw 3 w najdroższej opcji, tak jak moje volvo(oba auta niebieskie i tu + dla bmw żywszy kolor, oba auta w kremowych skórach i z podobnym przebiegiem), porównanie nonsesowne, bmw 3 to nie ta liga, plastyki w bmw słabo spasowane auto duzo mniejsze we wnętrzu, volvo wygrywa ze swoim komfortem jazdy, spalaniem i jakością wykonania.
~Tomek_W
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Perfekcyjna dynamika już od 1500obr/min. Nie trzeba kręcić żeby osiągnąć sensowną moc. Na autostradzie nie trzeba redukować z 6 żeby wyprzedzić tira. (Silnik)
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Niesamowita skrzynia biegów. Bardzo dobra jakość materiałów. Oryginalny design. Bardzo pomocne systemy bezpieczeństwa. City Safe uratował mnie już dwa razy. Lane assist stosuję cały czas.
~Robertos7310
Sedan Facelifting 2.0 T5 240KM 177kW
Wygoda i ergonomia, świetne walory trakcyjne. Małe spalanie, tu zaskoczenie, choć moje samochody zawsze jakoś mniej paliły od innych. Jakoś wykończenia jak dla mnie rewelacyjny. samochód z rocznika 2016 z rynku USA. Napęd dobrze zestrojony, trudno zerwać kontakt z jezdnia, oczywiście zależne to od rodzaju opon. Miałem oryginalne z USA Michaliny i tu niestety ale.... Dunlop zima i Nokian lato, na prawdę jak "głupiejesz" to asfalt zawija ale...
~Gabriel
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Auto nie należy do najcichszych, przy prędkości 140km/h jest dosc głośno, na plus jakość wykończenia, bardzo dobre materiały i dobrze spasowane, z tyłu trudno zmieścić 3 os. dorosłe no chyba że są bardzo szczupli, dla rodziny 2+2 jest ok. komfort jazdy dość przyjemny, prowadzi się stabilnie i pewnie, jak by był przyklejony do drogi. auto płynnie przyśpiesza aczkolwiek 6 biegowa skrzynia reaguje zbyt wolno, wyczuwalna zmiana biegów. auto jest...
~Wojtek
Sedan Facelifting 2.4 D4 DRIVE-E 190KM 140kW
Silnik bez najmniejszych uwag. Dźwięczy pięknie po wkręceniu na obroty. Przy przebiegu 120 tys wymieniany przewód paliwowy bo ciekł. (Silnik)
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Wygodny samochód dla 4 osób. Z kołem dojazdowym w bagażniku jest małomiejsca - wchodzi jedna duża i jedna mała walizka. Dwie duże walizki nie mieszczą się. Na dłuższe wyjazdy/więcej osób rozwiązaniem jest box dachowy, ale robi się głośno w kabinie.
Dziennik kosztów dla Volvo S60 II Sedan Facelifting
7,2
9,5
~Marek
Sedan Facelifting 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Bardzo dobrze wykończony samochód, przyjemnie się jeździ, choć nieco ciasny w środku i zbyt mały bagażnik.
Volvo S60 II Sedan Facelifting