Oceny Volvo S60 II Sedan Facelifting

Najnowsze oceny Volvo S60 II Sedan Facelifting

~daro
Sedan Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
Volvo S60 II
auto pod kazdym względem w swojej klasie na najwyzszym poziomie , silnik mimo 150 km dynamiczny przy oszczednej jezdzie potrafi mało spalić. z detali denerwować moze brak wskaznika temperatury silnika w wersji z podstawowymi zegarami , kosztem wskaznika zmiany biegów czy wskaznika czy jedziemy eco..
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo S60 II
Wygodny samochód dla 4 osób. Z kołem dojazdowym w bagażniku jest małomiejsca - wchodzi jedna duża i jedna mała walizka. Dwie duże walizki nie mieszczą się. Na dłuższe wyjazdy/więcej osób rozwiązaniem jest box dachowy, ale robi się głośno w kabinie.
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Volvo S60 II
Porównałem z bmw 3 w najdroższej opcji, tak jak moje volvo(oba auta niebieskie i tu + dla bmw żywszy kolor, oba auta w kremowych skórach i z podobnym przebiegiem), porównanie nonsesowne, bmw 3 to nie ta liga, plastyki w bmw słabo spasowane auto duzo mniejsze we wnętrzu, volvo wygrywa ze swoim komfortem jazdy, spalaniem i jakością wykonania.
~Grześ
Volvo S60 II
Samochód BAJKA!! Przesiadka z Toyoty corolli 1,33, teraz wiem że żyję:)
~SAL
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo S60 II
Super auto , które przynosi radość z jazdy.Jak na razie bezawaryjne.Spalanie w normie.Super design.Świetna jakość wykonania.
~Dawko
Sedan Facelifting 1.6 D2 115KM 85kW
Volvo S60 II
Piekne auto z oszczednym silnikiem bogato wyposazone. Idealne w dlugie trasy. Auto dla rodziny max 2+1
~Wiliam
Volvo S60 II
Niesamowita skrzynia biegów. Bardzo dobra jakość materiałów. Oryginalny design. Bardzo pomocne systemy bezpieczeństwa. City Safe uratował mnie już dwa razy. Lane assist stosuję cały czas.
~gulka2
Volvo S60 II
luksusowy i bardzo dynamiczny samochód, doskonałe wykończenie, swietna skóra, jazda z aktywnym tempomatem -rewelacja no i te światła!
~Marek
Sedan Facelifting 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo S60 II
Bardzo dobrze wykończony samochód, przyjemnie się jeździ, choć nieco ciasny w środku i zbyt mały bagażnik.
~miq
Volvo S60 II
maly bagażnik, twarde zawieszanie sportowe Super fotele, silnik i skrzynia
Volvo S60 II Sedan Facelifting