Oceny Volvo S60 II Sedan Facelifting

Volvo S60 II Sedan Facelifting - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo S60 II Sedan Facelifting

~Gabriel
Volvo S60 II
Auto nie należy do najcichszych, przy prędkości 140km/h jest dosc głośno, na plus jakość wykończenia, bardzo dobre materiały i dobrze spasowane, z tyłu trudno zmieścić 3 os. dorosłe no chyba że są bardzo szczupli, dla rodziny 2+2 jest ok. komfort jazdy dość przyjemny, prowadzi się stabilnie i pewnie, jak by był przyklejony do drogi. auto płynnie przyśpiesza aczkolwiek 6 biegowa skrzynia reaguje zbyt wolno, wyczuwalna zmiana biegów. auto jest...
~Robertos7310
Sedan Facelifting 2.0 T5 240KM 177kW
Volvo S60 II
Wygoda i ergonomia, świetne walory trakcyjne. Małe spalanie, tu zaskoczenie, choć moje samochody zawsze jakoś mniej paliły od innych. Jakoś wykończenia jak dla mnie rewelacyjny. samochód z rocznika 2016 z rynku USA. Napęd dobrze zestrojony, trudno zerwać kontakt z jezdnia, oczywiście zależne to od rodzaju opon. Miałem oryginalne z USA Michaliny i tu niestety ale.... Dunlop zima i Nokian lato, na prawdę jak "głupiejesz" to asfalt zawija ale...
~avner77
Volvo S60 II
wady: bardzo mały bagażnik,skrzypiace plastiki,wolna skrzynia gertronic Zalety:dynamiczny(7.1 do 100kmh) rozbudowane systemy bezpieczenstwa,dość dobże wyciszony,rozsadne zużycie paliwa(srednia 7,2l, krótkie trasy)
~avner77
~daro
Sedan Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
Volvo S60 II
auto pod kazdym względem w swojej klasie na najwyzszym poziomie , silnik mimo 150 km dynamiczny przy oszczednej jezdzie potrafi mało spalić. z detali denerwować moze brak wskaznika temperatury silnika w wersji z podstawowymi zegarami , kosztem wskaznika zmiany biegów czy wskaznika czy jedziemy eco..
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo S60 II
Wygodny samochód dla 4 osób. Z kołem dojazdowym w bagażniku jest małomiejsca - wchodzi jedna duża i jedna mała walizka. Dwie duże walizki nie mieszczą się. Na dłuższe wyjazdy/więcej osób rozwiązaniem jest box dachowy, ale robi się głośno w kabinie.
Dziennik kosztów dla Volvo S60 II Sedan Facelifting
7,2
9,7
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
Volvo S60 II
Porównałem z bmw 3 w najdroższej opcji, tak jak moje volvo(oba auta niebieskie i tu + dla bmw żywszy kolor, oba auta w kremowych skórach i z podobnym przebiegiem), porównanie nonsesowne, bmw 3 to nie ta liga, plastyki w bmw słabo spasowane auto duzo mniejsze we wnętrzu, volvo wygrywa ze swoim komfortem jazdy, spalaniem i jakością wykonania.
~Tomek
Sedan Facelifting 3.0 T6 304KM 224kW
Volvo S60 II
Gdyby nie tak twarde zawieszenie bylby komplet gwiazdek
~Grześ
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Volvo S60 II
Samochód BAJKA!! Przesiadka z Toyoty corolli 1,33, teraz wiem że żyję:)
~SAL
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Volvo S60 II
Super auto , które przynosi radość z jazdy.Jak na razie bezawaryjne.Spalanie w normie.Super design.Świetna jakość wykonania.
Volvo S60 II Sedan Facelifting