Lista ocen Volvo S60 II Sedan Facelifting (16) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Decydując się na Volvo, miałem świadomość, że jest to marka premium i ceny serwisu nie należą do najniższych. Zaletą jest to, że usterki występują niezwykle rzadko, jeśli już jednak coś wysiądzie i przyjdzie nam to naprawiać w ASO, to ceny zwalają z nóg. Na szczęście nie tylko Autoryzowane Serwisy znają się na tych autach i w porządnym, zaufanym warsztacie możemy zrobić to znacznie taniej (ja osobiście np. korzystam z ASO innej marki przy...
~musztard2000
Sedan Facelifting 1.6 T3 150KM 110kW
S60 T3 to oszczędne auto, jednak dynamika silnika zachęca do bardziej żywiołowej jazdy, wtedy spalanie rośnie do około 10 litrów w mieście. Ponadto warto pamiętać o tym, że ten sam silnik występuje w wersji 180km więc ma duży zapas mocy do ewentualnego 'chipowania', którego bezpieczny zakres do ok. 190+ KM przy 300+ Nm.
~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Jak na ASO to nie dostaję palpitacji serca przy płatności. Choć ja to jeżdżę zawsze 2 razy lub częściej w roku na serwis, jak tylko gdzieś daleko jadę, żeby sprawdzić itd. To koszty mi się rozbijają, to nie jestem za bardzo obiektywny w sumie ale to dobra metoda w zasadzie, bo mniejszy szok przy odbiorze auta.
~gulka2
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
przy normalnej jeździe po mieście, tryb eco włączony, umiarkowane przyspieszenia- przy mocy będącej do dyspozycji lekkie depnięcie wystarczy w większości sytuacji - spala 7,9 do 8,2 l. na trasie -autostrada prędkość 130-140 spalanie 7,5. wcześniej jeździłem insignią 1.8 benzyna paliła podobnie, a osiągi - lepiej nie mówić ,
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
spalanie auta które ma przyśpieszenia poniżej 7 sek do 100 w cyklu mieszanym przy tzw. ciężkiej nodze w granicach 5/1 do 5/2 L uznaję za dobry wynik, choć wszystko co poniżej 6 L to genialny wynik.
~Robertos7310
Sedan Facelifting 2.0 T5 240KM 177kW
Serwis na normalnym poziomie. Tarcze, klocki długa żywotność, u mnie mimo 58 tyś przebiegu nie widać zużycia. Zawieszenie jak nominał.
~Grześ
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Klasa premium wszędzie zdzierają z portfela ile mogą, duży apetyt na benzynę, gazu nie zakładam bo jest do gotowania i zapalniczek :)
~Tomek_W
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Tego się niestety boję - ale myślę że przez pierwsze kilka lat nie będzie problemów z tym autem i tylko podstawowy serwis.
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Poza przeglądami i paliwem nic nie kosztuje :) Generalnie nic nie wydałem poza tym co konieczne w każdym aucie.
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Koszt pierwszego mojego serwisu do zaakceptowania. Innych wydatków na razie nie miałem. Koszty paliwa uzależnione od stylu jazdy.
Volvo S60 II Sedan Facelifting