Lista ocen Volvo S60 II Sedan Facelifting (17) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 11 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartłomiej
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
Generalnie jest cicho, nawet przy prędkościach autostradowych można rozmawiać bez podnoszenia głosu. Aerodynamika samochodu nie powoduje zbyt wielkiego hałasu w kabinie, a silnik pracuje bardzo kulturalnie. Znowu nie za bardzo rozumiem, dlaczego niektórzy na to narzekają... Myślę, że to może być też kwestia założonych opon. Ja bym jednak dał mały minus za szum pochodzący z lusterek, zwłaszcza przy większych prędkościach. Nie rozumiem zarzutów...
~adamdor
Sedan Facelifting 2.0 D4 DRIVE-E 181KM 133kW
wyciszenie Volvo s60 jest ponad klasowe, jest tak dopracowane że kilka osób już mówiło że w tej klasie nie ma porównywalnych aut, problem tylko że nie czuć prędkości, a to uczy częstego patrzenia na licznik, co by policja nie miała pożytku...do 150 km/h nie ma odczucia zmiany prędkości...
~Tomek_W
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Super cicho nawet przy prędkościach 120-140km/h. Przy przyspieszeniach (przy kręceniu silnika powyżej 3tyś) fajny dźwięk silnika - jakby "wyścigowy" - tak stwierdził mój syn.
~Wiliam
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
Mój pierwszy samochód z klasy premium. Różnice jest ogromna. Nawet przy wyższych prędkościach autostradowych mogę spokojnie rozmawiać przez zestaw głośnomówiący.
~Pavlo3311
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Przy 180 już trochę szumi. Ale silnik chyba niesłyszalny jest. Jednak spokojnie da się przyjemnie jeszcze jechać.
~Marek
Sedan Facelifting 1.5 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
nieco zbyt głośny przy wyższych obrotach i prędkościach autostradowych zwłaszcza jak jest silny wiatr. Poza tym ok.
~krzysiek2006
Sedan Facelifting 2.0 T5 DRIVE-E 245KM 180kW
silnik pracuje na dość niskich obrotach nawet przy dużych prędkościach przez co w aucie jest bardzo cicho
~Holub
Sedan Facelifting 2.0 T3 DRIVE-E 152KM 112kW
Bardzo cicho jak na tą klasę auta. Przy 160km/h odniosłem wrażenie że ciszej jak przy setce
~Gabriel
Sedan Facelifting 2.0 T4 DRIVE-E 190KM 140kW
dość głośno w środku przy wyższych prędkościach, szum z zewnątrz.

Usterki Volvo S60 II

Volvo S60 II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu