Ocena kierowcy - Volvo S80 I

kaz, 17 lat temu
Silnik 2.0 T 163KM 120kW
Rok produkcji 2002
Volvo S80 I 2.0 T 163KM 120kW 1998-2006 - Oceń swoje auto
mysle ze po 4 latach troche sie zawiodlem na tym samochodzie. liczylem na to ze s 80 jest bardziej niezawodne. Co do komfortu nie mam zastrzezen. Serwis walnal pare razy babola nie radzac sobie z wlasciwa lokalizacja usterki.
180 KM to nie sportowe parametry ale dynamika jest dobra. Silnik pracuje b. dobrze w calym zakresie obrotow
Mam automat. przy wyprzedzaniu ma chwilke zastanowienia zanim zredukuje bieg ale ogolne jest ok.
niestety ale wymienialem juz 2 razy koncowki, pozatym poszlo jakies lozysko w przednim zawieszeniu. zawieszenie komfortowe ale zbyt delikatne
jest OK, trzeba uwazac na przednie slupki...
wszystko pod reka.
dobrze chlodzi, grzeje i utrzymuje temperature. niestety podczas zeszlorocznych upalow padl jakis czujnik temperatury w klimie i przestalo chlodzic kompletnie (z dala od serwisu)
Auto wygodne, duzo przestrzeni
zasluzone 5
miasto 13,5 litra, trasa okolo 10 litrow. przeglady, czesci i naprawy bardzo drogie
napewno powyzej przecietnej
siadlo mi przez te 4 lata bardzo wiele podzespolow. Zawieszenie, klima, sterowanie lusterkami, sterowanie szybami, pompa wspomagania kierownicy, duza ilosc zarowek
mysle ze zawieszenie, klima i pompa wspomagania kierownicyto powazne usterki. choc nawet mechanizm sterowania szyba od strony kierowcy kosztuje w volvo ponad 2 tysiace...
Volvo S80 I