Oceny Volvo S80 II Sedan 2.5 T 200KM 147kW 2006-2010

Uciążliwe usterki

Najnowsze oceny Volvo S80 II Sedan 2.5 T 200KM 147kW 2006-2010

~Dallas
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Wygodny, aż za wygodny kanapowiec. Brakuje precyzji przy prowadzeniu na ostrzejszych zakrętach. Nie jest to auto nawet do pół-sportowej jazdy, wyłącznie do dostojnego przemieszczania się z punktu A do punktu B. Duże gabaryty dają poczucie bezpieczeństwa. Może wygłupię się tym stwierdzeniem ale to auto to idealny kompromis pomiędzy amerykańską wygodą a szwedzką precyzją prowadzenia. Denerwują drobiazgi które w aucie tej klasy nie powinny...
~piortek
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Duży kanapowiec, idealny na trasy, po mieście też daje radę. Wygodny, cichy (nie wiem co komu szumi, spokojnie powyżej 150 można gadać, jest cicho). Trochę pali, jak to 5 cylindrówka, ale ten dźwięk.... Polecam wygodny samochód, wiadomo nie bez wad.
~Łukasza Wie
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Auto ogólnie bardzo ładne z wyglądu.Można się przyzwyczaić nawet do jego toporności. Gdy go kupowałem stawałem się czegoś innego bardziej w pobliży do BMW natomiast tu w każdym detalu czuć księgowych Forda. Po dłuższym zapoznaniu stwierdzam że bliżej mu do Chevroleta niż do Niemców. Za największą wadę uznaje że jest głośno w środku w BMW było znacznie ciszej.
~zulugula
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Sprawia wrażenie porządnej fury. Przejechałem jednego dnia 1000km po Polskich drogach nie nie czułem wielkiego zmęczenia. Dużo lepiej niż Mondeo. Kawał samochodu. Wygodne i pewne zawieszenie. Dobrze wyprofilowane fotele. Każdy znajdzie dobrą pozycję za kierownicą.
~Krzysztof
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Dziwi i irytuje uwstecznianie względem poprzedniego modelu, najbardziej przeszkadza ciasnota na fotelu pasażera i tylnych. W opcji z bluetooth może nie współpracować z książką telefoniczną twojego aparatu. Ogólnie model zyskał na świeżości, nowych dodatkach, z zewnątrz wygląda skromniej od konkurencji i poprzedniego modelu. Jestem bardzo zadowolony, jakkolwiek tym razem dokładniej przeanalizowałbym ofertę konkurencji.
~Bogdan
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Wygląd mega auto naprawdę ładne u mnie najbogatsza wersja + chromowane listwy drzwi auto wygląda na 2012+ rok.
Dziennik kosztów dla Volvo S80 II Sedan 2.5 T 200KM 147kW
14,2
12,8
~Tomek
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Skrzypiące plastiki to jakieś nieporozumienie w aucie tej klasy ale da się z tym żyć i po jakimś czasie przestaje to zwracać na siebie uwagę.
~kuba
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
samochod, po wiekeszych lub mniejszych zmianach wciaz jest w produkcji, co sprawia ze nie traci trupem na ulicy.
4,1
~Michał
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Duży, bezpieczny, niezawodny samochód, i nie rzuca się w oczy co dla mnie jest plusem. Ma wady jak każde auto, ale zalet ma jeszcze więcej.
~Krzysztof
Sedan 2.5 T 200KM 147kW
Wspaniały dźwięk silnika, osiągi wystarczające, silnik 2.5 to przy tej masie uważam za optymalny wybór. (Silnik)
Volvo S80 II Sedan