Lista ocen Volvo V40 I (338) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~chmielo
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
narazie sworzeń wachacza(40zł), przeciekająca woda do bagażnika(spryskiwacz,uszczelka szyby-silikon i po problemie),awaria spryskiwacza szyb
~Olaf_73 niokon@wp.pl
Kombi 1.8 16V 115KM 85kW
zapalona kontrolka poduszki bocznej pasazera, chyba sie nie obędzie bez serwisu, bo "pan Kazik" skasowal kontrolke i mnie na 50,- do pierwszego ruszenia fotela
~Grzegon
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Mama go zbyt krótko więc narazie nic. Skrzypi mi tylko jakiś element ruchomu w przednim zawieszeniu (denerwuje na progach zwalniających)
~Marcel
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
jak na ośmioletnie auto to trzyma sie świetnie,drobiazgi typu przepalona żarówka oświetlenia tablicy,wszystko dopracowane,każdy szczególik.
~Wojtas.osa@poczta.fm
Kombi 2.0 T 160KM 118kW
szybko przepalily sie żarówki w kokpicie i bardzo cieżko sie do nich dostac, termostat siad - nie duzy koszt naprawy, amartyzatory klapy bagażnika tez siadly.
~credit28@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jedynie co mi się dotychczas popsuło, to żarówka w tylnym świetle i lampka na tablicy kontrolnej. No więc sami widzicie, jak to jest z niezawodnością.
~Marcin, jeżdzę od 15 lat, głównie kombi.
Kombi 2.0 16V 140KM 103kW
2 razy poszły żarówki od swiateł postojowych z tyłu i z przodu. Należy dbać o układ hamulcowy - wymiana płynu hamulcowego, kontrola klocków i tarcz.
~ANDR
Kombi 2.0 16V 136KM 100kW
Pojawił sie problem z kontrolkami, które palą się czasem bez przyczyny. Serwis twierdzi, że to bag w programie komputera. Lampki same gasną.
~pawgil@poczta.onet.pl
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
poza niezidentyfikowanymi jak na razie problemami z ładowaniem akumulatora (niezidentyfikowanymi raczej z winy elektryka z serwisu) żadnych problemów
~patryk_kirejczyk
Kombi 2.0 T4 200KM 147kW
W moim przypadku bardzo wiele pojedynczych czujników, od 40 do 300zl. Jak już pisałem, uwaga na dokładki i grill, stanowczo za drogie.