Lista ocen Volvo V40 I (338) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 452 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~acpoland
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Akumulator 7 lat wytrzymał, sprzegło 200 000km, prawe przednie łożysko 170 000km, żarówki xenon co 3 lata.Jedna usterka : wycieraczki lamp przednich żyja swoim życiem:) posiadacze Volvo wiedza o czym pisze:)
~NType
Kombi 1.8 SDI 122KM 90kW
Cześci eksploatacyjne przede wszystkim. Drobne usterki: padające sterowniki drzwi w zamkach centralnych, często przepalające się żarówki, konieczność okresowego przeglądu układu dolotowego - przepustnica, EGR
~Paweł
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Mam za krótko to auto, zaledwie 3 miesiące i 6 tyś km zrobione. Po wymianie pasków oleju i filtrów na razie leje tylko ON i ciesze się jazdą. Nie chce zapeszać dlatego na tym poprzestanę :)
~GG
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
na 50.000 km wymieniłem 2x żarówka przód i 2x żarówka tył, do tego automat światła \"stop\". Oczywiście na bieżąco materiały eksploatacyjne - klocki, amortyzatory i tuleje metalowo - gumowe.
~Miz
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Używany samochód więc mogą być defekty. Nie wiedziałem, że mam ostrzeżenie \"zapnij pasy\" i przez 5 dni musiałem kierować volvo z dzwiękiem kierunkowzkazu :( Jednak nic takiego przez rok nie zepsuło się.
~ZONQ_MZ zonq.mz@gmail.com
Kombi 1.9 TD 115KM 85kW
Odpukać ale nie słyszałem aby w tym modelu były jakieś problemy z elektryką czy innymi podzespołami. To moje drugie VOLVO i ani w poprzednim ani w tym nie wyszło na jaw nic niepokojącego.
~grubas33@wp.pl
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Jedyne problemy to zamarzające spryskiwacze (płyn zimowy Shell!) i szybko palące sie światła drogowe z tyłu- na szczęście jest ich tam 4 szt. W innych Volvach też takie coś zaobserwowałam
~24h
Kombi 1.9 TD 95KM 70kW
padło sprzegiełko alternatora ( rolka ). Przepalona tylna prawa żarówka stopu. Zaoszczędziłem na tylnych amortyzatorach (MAGNUM) i po roku czasu musiałem wymienić
~aztecs
Kombi 1.8 16V 125KM 92kW
Co chwilę padają żarówki we wnętrzu, silniczek wycieraczki tylnej, drobne wycieki oleju, luzują się śrubki z zabudowy pod kierownicą. To wszystko co przydarzyło mi się w ciągu 3 lat
~Tobajas
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Co chwila cos. Czujnik polozenia walu, zaciski hamulcowe co 3 miesiace, napinacz pasow bezpieczenstwa, napinacz paska wielorowkowego, tulejki wybierka skrzyni biegow itd.