Oceny Volvo V40 I 1.9 T4 200KM 147kW 1997-2004

Volvo V40 I 1.9 T4 200KM 147kW 1997-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo V40 I 1.9 T4 200KM 147kW 1997-2004

~mmm
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Posiadam rocznik 2002. Bryka śmiga aż miło, jak wejdzie w obrót 2000 to przy pociśnięciu idzie jak rakieta, jeszcze nie spotkałem szybszego samochodu. Jasne, że nie po to ten model stworzono, żeby się tylko ścigać, ale 200 koni przydaje się podczas wyprzedzania na trasie. Zaczynając od lakieru (zero rdzy), skończywszy na schowkach, głośnikach i wykończeniu siedzeń, widać że projektanci byli perfekcjonistami. W tym samochodzie wszystko zużywa...
~Jak
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Jestem bardzo zadowolony z tego samochodu. Moj ma juz 5 lat ale nie zmieniam go, bo, po pierwsze: nadal jest niezawodny, a po drugie: nie znajduje konkurenta w rozsadnej cenie, ktory bylby w stanie dostarczyc takich wrazen z jazdy, a jednoczesnie sluzyc jako wygodny samochod rodzinny. Glowne mankamenty to halas (ale rzadko jezdzi sie w zakresie predkosci 180 - 240 km/h), bardzo twarde zawieszenie (to wada w Polsce, ktora podczas uzytkowania...
~Kamil_Lbn_T4
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Polecam wszystkim to auto.Doskonale zachowuje się na benzynie i na gazie.Spadek mocy delikatnie daje o sobie znac na Lpg,ale w dalszym ciągu jest pogromcą większości samochodów na naszych drogach.Ja u siebie posiadam instalację BRC polecam.Auto co prawda trochę za sztywne na nasze drogi,ale nikt nie robi zawieszenia z myslą o polskich brakach...
~Pawel ZG
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Jestem naprawde zadowolony z tego auta, a miny burakow ktorzy mysla ze ich honda civic ladnymi felami i sportowym filrtem powietrza czy ``miszczowie kierownicy`` w bmw jest bezcenna gdy ogladaja moje tylne swiatla:P.Naprawde dobre auto za dobre pieniadze.
~t_b@interia.pl
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
wyśmienity "powiększacz penisa"!!!! Auto jest niepozorne, nie rzuca się w oczy. Jazda kosztuje co nieco, szczególnie z mieście, ale widok min łysych karków w golfikach, audikach, hondach i innych tuningowanych furach jest bezcenny. Na prawdę na naszych ulicach jest niewiele szybszych aut.
~guloo@tenbit.pl
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Nie jezdzilem lepszym samochodem - ale tez odpowiada on wyjatkowo moim indywidualnym upodobaniom. Miejsca dosc duzo, osiagi rewelacyjne, niezawodnosc, wyglad - bez zarzutu, czasem tylko cena benzyny zalamuje :). Ale skundlic gazem taki samochod to bylby grzech(popularny zreszta w naszym kraju).
Dziennik kosztów dla Volvo V40 I 1.9 T4 200KM 147kW
14,5
~Paweł Volvo v40 T4 ( pawelek17@op.pl)
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Generalnie jak na auto klasy D całokształt wychodzi dobrze-auto bardzo dynamiczne, komfortowe ( u mnie niestety nie tak bardzo-jezdze na oponach 225/35/17), ma to ´coś´ czego nie będzie miał nigdy żaden ford,łopel czy coś podobnego.
3,3
~pku@hoga.pl
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
zasięg - przy zużyciu pal. 15 l/100 km i poj. baku 60 l. nie do przyjęcia - 350-400 km to za mało, natomiast dokładny komputer który dobrze liczy zasięg. Ogólnie - przeciętnie - nie dobrze ale i nie źle.
~Deuter
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Poza tym, że auto jest dla mnie dość małe i drogie w utrzymaniu (serwisy Volvo i części), to same zalety.
~maxii
Kombi 1.9 T4 200KM 147kW
Wygląd jest ciekawski tego samochodu ale nie we wszystkich kolorach, ja mam srebrny i powiem że nie lubię tego koloru :( czarne prezentuje się najlepiej i jakieś ciemniejsze kolory.