Lista ocen Volvo V40 II Hatchback Facelifting (21)

~Kujud
Hatchback Facelifting 1.5 T3 152KM 112kW
Zdecydowanie niedocenione auto na Polskim rynku. Jeździłem również dieslem 2.0 150KM (zrobiłem nim 2 tys km), również pozytywnie oceniam, ,ale przede wszystkim znacznie mniejsze spalanie na autostradzie. Świetny, niebanalny wygląd, przyjemnie się prezentuje. Auto bardzo dobrze się prowadzi. Szeroki Profil opon, sztywne zawieszenie, ten samochód naprawdę świetnie trzyma sie drogi. Jedno z najlepiej trzymających się drogi aut, a jeździłem...
~hare1967
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Dynamiczny silnik i piękna linia to chyba jedyne zalety tego modelu.
~Staszek_Jama
Hatchback Facelifting 2.0 T3 152KM 112kW
Świetne i piękne auto w dobrych pieniądzach. Dynamiczne, komfortowe i świetnie wykonane. Pakiet Ocean Race robi niesamowitą robotę. Jasne wnętrze i skórzana tapicerka dają poczucie luksusu (i to w segmencie C !). W tym aucie po prostu miło spędza się czas przemierzając kolejne kilometry.
~Irek
Hatchback Facelifting 2.0 D4 190KM 140kW
Idealne auto dla dwóch osób. Volvo nie zawsze musi się kojarzyć z ludźmi starszymi, czy zamożnymi. Świetnie się sprawuje przy użytkowaniu przez młode osoby. Świetny silnik, 190km wystarczające do swobodnego wyprzedzania. Jakość wykonania wnętrza z wysokiej półki i fotele moim zdanie najwygodniejsze w segmencie.
~Szczęśliwy posiadacz V40
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Auto bardzo wygodne, oszczędne, dynamiczne i pięknie się przentujące
~Mariaci
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Bardzo fajny kompakt klasy premium. Na ogromny plus jego solidne wykonanie, super prowadzenie. Nie wygląda na duże, jest natomiast bardzo pakowne o czym się przekonaliśmy na urlopie 2+2. Na tle trzech konkurencyjnych marek ten jest ewidentnym liderem, ma wszystkie najważniejsze cechy gdzieś idealnie po środku przy czym nie jest przesadnie drogi. Wybór był przypadkowy, ale okazał się w 100% trafiony, choć niektórzy mówią, że auta Volvo są nudne...
~kkkris
Hatchback Facelifting 2.0 T5 245KM 180kW
Jeździłem poprzednio na automatach subaru i nissana. Ten jest super. (Skrzynia biegów)
2,7
~Pawel
Hatchback Facelifting 2.0 D2 120KM 88kW
Nigdy więcej nie kupiłbym tego samochodu można mieć za te pieniądze coś lepszej jakości . Auto za cenę premium a jakość jak za Dacie albo i gorzej
~Rafał
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Cichy silnik o typowej dla czterocylindrowego barwie dźwięku. Moc i moment obrotowy rozwija harmonijne. Spalanie akceptowalne jak na auto kompaktowe ważące 1500 kg. (Silnik)
~ELkondzio
Hatchback Facelifting 2.0 D3 150KM 110kW
Auto prezentuje się świetnie pod względem wyglądu (zwłaszcza z LEDowymi światłami z przodu), ergonomii i ekonomii jazdy. Jego urok szczególnie ujawnia się wieczorem, kiedy automatycznie włącza się podświetlenie w kabinie. Jedynymi minusami są skrętność kół i wyciszenie, jednakże można mu to wybaczyć.
Volvo V40 II Hatchback Facelifting