Ocena kierowcy - Volvo V60 II Kombi

Damian, 2 lata temu
Silnik 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW
Rok produkcji 2021
Volvo V60 II  Kombi 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW 2020-2023 - Oceń swoje auto
Samochód cieszy oko. Wyglad zew. jak i wew. dla mnie super. Pojemny bagażnik - dla rodziny jak znalazł
Na chwilę obecną bez zarzutu. Choc spalanie auta jak dla mnie za wysokie. Przy stalej predkosci na astostradzie 110-120 uda sie zejsc do 6, ale wystarczy ze bedziemy często uzywac pedału gazu spalanie momentalnie rosnie do 7-8. Jazda po miescie to juz około 10
Ten silnik, ta skrzynia to totalna porażka. Przy normalnej jezdzie jako tako - 8 biegów OK. Ale wystarczy ze chcemy kogoś wyprzedzić, to tragedia. jadąc 60 - 80km/h chcemy kogos wyprzedzić, wciskamy gaz do dechy i ...automat redukuje o 1 bieg aby pochwili stwierdzic że to za mało wiec redukuje o kolejny bieg, jednak i to sie okazuje ze za malo i znow redukuje. Całoś trwa jakąs chwilę i my zamiast kogos wyprzedzic stoimi w miejscu czekajac ąz skrzynia biegow znajdzie odpowiednie przelozenie. Tragedia
Jest OK
Za krotki czas aby cos mowic
Jak dla mnie supper
Przyciski i ich usadowienie ok
Klimatyzacja -do dopracowania. Wyglada tak jaby poziom nawiewu nie zmienial sie automatycznie, tylko cały czas nawiewał powietrze z ta sama siła
Jak dla mnie zbyt mało miejsca dla kierowcy na nogi. mam 185cm i nogami obijam sie o boki
Spodziewałem się więcej po aucie. porównując do I40 która jezdziłem ma w tym temacie przewagi
Za krotko
porownując do poprzedniego auta i40. Auta jak za tą cene nie powala na kolana. Ten sam komfort w Hyundaiu miałem
Zbyt krótko
Zbyt krótko

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 B3 Benzynowy Mild Hybrid 177KM 130kW [l/100km]

9,1
14,0