Lista ocen Volvo V70 II (114) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 67 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Paweł
Kombi 2.4 TD 163KM 120kW
Jak na diesla super! Jadąc 140-160km/godz nie słychać silnika, tylko delikatny szum powietrza i opon. Na wolnych obrotach delikatnie słyszalny, ale za to przyjemny dla ucha dźwięk. Jeździłem mercedesem okularem także w dieslu i silnik było słychać głośniej, ale za to troszkę lepiej miał wyciszone zawieszenie. Materiały doskonałej jakości, więc nic nie stuka, nic nie trzeszczy.
~LukSkyWalker
Kombi 2.4 T AWD 200KM 147kW
W środku jedyny odgłos jaki można usłyszeć to przyjemny dla ucha pomruk silnika i cicho gwiżdżącej turbiny- przy obrotach powyżej 4 tyś :) jeżeli ktoś za tym nie przepada zawsze może włączyć radio które zazwyczaj jest połączone z co najmniej 6 głośnikami i dekoderem dolby pro logic. Poza tym w samochodzie panuje błoga cisza :)
~Klops
Kombi 2.5 i V20 AWD R 300KM 221kW
Byłoby doskonale gdyby nie wspomniane plastiki w bagażniku. Sama izolacja auta od dźwięków z zewnątrz - wyśmienita. Porównywalna z Lexusem is250. Słychać tylko delikatny pomruk silnika. Na autostradzie jest ciszej w Volvo z 2003, niż w C5 z 2016...to spore osiągnięcie.
~krzychu83
Kombi 2.5 TDI 140KM 103kW
tu musze napisac ze jest tylko dobre. przy wiekszych predkosciach juz slychac silnik i szumienie. jest tez maly problem z likidowaniem odglosow opon. autko moglo by byc lepiej wyciszone. jeden z niewielu mankamentow ale tylko przy sporych predkosciach. w miescie bardzo dobrze.
~Marek
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Tu lipa. Jeździłem kilkoma S60 i było naprawdę super. Tu jednak szum i silnik słychać. Roleta trzeszczy. Co miesiąc musiałem tam podkładać trochę smaru bo trzask irytujący. Środkowa konsola z twardego plastiku po 10 latach brzydkie to jak nie wiem co.
~uzytkownik911
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
wszystko w tych autach trzeszczy boczki nawiewy coś tam w bagażniku się łomocze najczęściej te pułki nad dojazdówką i roleta no tragedia powiem wam ludzie kolega ma passata b3 kombi i u niego mniej trzeszczy jak w V70 to jest kłomla nie wóz
~pabby
Kombi 2.5 i 20V AWD 210KM 154kW
Super system audio (wiem juz czemu kiedys slyszalem, ze ludzie sobie wyciagali z Volvo audio i stawiali w domu). Glosno zaczyna sie robic (chyba glownie od powietrza oplywajacego relingi) powyzej 180-190 km/h (Niemcy). 160km/h normalna predkosc podrozna.
~atom
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Generalnie b. dobre, choć silnik siłą rzeczy odpowiednio, przyjemnie mruczy. Zewnętrzne hałasy wytłumione b. dobrze. Ale plastiki przy dużych nierównościach (przejazdy kolejowe, bruk, etc) lubią sobie potrzeszczeć. Na gładkiej nawierzchni jest b. dobrze.
~Machloj
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
Uważam że silniki benzynowe nie mają szans z tym dieslem w środku jest naprawdę cicho chyba że powyżej 170km/h ale jechałem na oponach zimowych i może dlatego było trochę głośniej jak przekroczę to prędkość na letniakach to dodam swój komentarz jeszcze raz
~Leszek Toruń
Kombi 2.4 D5 163KM 120kW
W aucie do 160 km/h jest optymalnie cicho. Wyciszenie kół jest świetne. Nawet jadąc po kamiennej drodze nie słychać uderzających w nadkola kamieni. Silnik przyjemnie mruczy i nie męczy nawet przy wyższych obrotach.