Ocena kierowcy - Volvo V70 III Kombi

ZASWQ23, 9 lat temu
Silnik 2.0 TD 136KM 100kW
Rok produkcji 2009
Volvo V70 III Kombi 2.0 TD 136KM 100kW 2007-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Wnętrze dopracowane, wygodne fotele, możliwość przewozu długich przedmiotów,
Wygląd z zewnątrz przeciętny. Nie rzuca się w oczy. Na pewno nie jest to samochód kupowany dla szpanu. Wnętrze za to osobiście mnie rozpieszcza.
2.0l 136km pracuje cicho i jest wystarczająco zwinny. nawet przy dużych prędlkościach w aucie jest przyjemnie cicho.
Skrzynia nawet po 160000 tyś/km pracuje jak w nowym aucie. Nic nie haczy biegi same wskakują . Bajka
Bardzo duża wygoda. Dobre tłumienie nierówności w połączeniu z odpowiednią sztywnością daje wiele przyjemności.
Duże lusterka okna i czujniki parkowania pozwalają zwinnie poruszać sie nawet po zatłoczonych miastach
Wszystko na swoim miejscu i pod rękom. nawi sterowana z pilota i kierownicy wymaga przyzwyczajenia ale w zasadzie to jedyny mankament.
wreszcie mam samochód w którym dzieciaki z tyłu mają nawiewy. wentylacja jest rewelka nikomu nigdy nie jest za ciepło i za zimno
Kolejny ukłon dla mojej V70. Z odsuniętym fotelem kierowcy z tyłu swobodzie siedzą dorośli a bagażnik to małe boisko do siatkówki- wszystko zawsze zapakujemy mimo ze 4 osoby zawsze mają dużo bagażu
słychać przy prędkości ok130 km/h delikatne szumy z okolic okien. miałem nadzieje ze volvo bardziej sie postara.
7l /100km. jest ok . ceny części tańsze od Hondy czy Toyoty. wiekszość pasuje z Forda
Za volvo trzeba słono zapłacić ale w stosunku do niemieckich marek z niewiadomą historią bije konkurencje na głowe
od roku brak usterek NIC nawet żarówka!
ZERO. REWELACJA

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 TD 136KM 100kW [l/100km]