Oceny Volvo V70 III Kombi

Najnowsze oceny Volvo V70 III Kombi

~Tips
Kombi 1.6 DRIVe 115KM 85kW
Volvo V70 III
Auto bardzo wygodne. Duży komfort i przyjemność z jazdy. Bardzo dobre wyciszenie . Świetne na długie trasy, dużo miejsca dla trójki dzieci i pojemny bagażnik. Miałem przez ostatnie 10 lat osiem samochodów. Następny tez będzie Volvo , ale V90. Już się nie mogę doczekać. Ocena na "tylko" dobrze za trochę słaby silnik, ale zupełnie wystarczający do spokojnej jazdy, nawet w górzystym terenie radzi sobie dobrze. Czasem jednak chciałoby...
~Tips
Kombi 1.6 DRIVe 115KM 85kW
~frt
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Volvo V70 III
Dysponując budzetem ok. 70 tyś. Miałem do wyboru roczną OCTAVIE lub Focusa. Auto z przeznaczeniem dla małżonki do wożenia dzieci do szkoły/przedszkola. Bedąc zdecydowanym na Octavię- pojechałem do salonu przejechać się jeszcze Volvo.Wyszedłem z salonu z zakupionym 2 letnim Volvem(Program pewne uzywane). Komfort, wyciszenie, jakość materiałów- nie ma co porównywać z fordem czy Octavką. Silnik w zupełności daje sobie radę mimo ogromnych obaw z...
~g82pol
Kombi 1.6 DRIVe 109KM 80kW
Volvo V70 III
Auto kupiłem przypadkiem. Nigdy bym nawet o nim nie pomyślał ale trafiła się okazja, wiec zmieniłem swoje Renault Megane 1,9dci na Volvo V70... Obawiałem się silnika, jego moc nie prowokuje do szybkiej czy dynamicznej jazdy ale okazało się że całkiem dobrze sobie radzi i przy okazji bardzo mało pali. auto przestronne, wygodne, dobrze wyciszone + fajne audio sprawia, że długie trasy pokonuje się całkiem przyjemnie.
~Tomasz
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Volvo V70 III
dobre, bardzo szybkie (odjezdzam tak, ze zona mercedesem 3.2 nie moze dogonic) i calkiem ekonomiczne, jak na ta moc silnika. duze, wygodne, ale srodek moglby byc troche lepszy, jak dla mnie za duzo plastiku na dash boardzie. Wady: chyba tylko skret, zeby zawrocic na 7m ulicy trzeba sie zbierac na trzy razy. Jesli ktos wczesniej smigal Mercedesem, bedzie troche rozczarowany. Ale jak dla mnie auto bajka
~Liroj
Kombi 2.0 F 145KM 107kW
Volvo V70 III
Rewelacyjny samochód. Sprowadzony że Szwecji co oznacza pewność, że był dobrze serwisowany i nie kręcony. Co dla mnie było pozytywnym zaskoczeniem kupiłem go w komisie i był to pierwszy samochód jaki pojechałem oglądać, okazał się ideałem. Poza wymianą pękniętego szkła lusterka i zespawaniem siatki w układzie wydechowych nie musiałem w nim robić absolutnie nic. Czy wypada mi pochwalić i polecić komis Moto House w Chełmie Śląskim? ;-)
~Jacek
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Volvo V70 III
Kiedyś miałem pasata b5 i audi a6, w 2014 kupiłem V70 II i się zakochałem. Pomimo znacznie niższej ceny niż passat auto o klasę lepsze pod każdym względem (może laski mniej lecą ;-) ) Naturalną koleja był zakup V70 III. 2,4D 163 km. Silnik troszkę słaby (wcześniej miałem benzyne 180 km) ale komfort niesamowity. Za 3 lata napewno będzie volvo. pewnie v90.
~baltona84
Kombi 2.4 D4 163KM 120kW
Volvo V70 III
Niezwykle wygodne auto z najwygodniejszymi 'kanapowymi ' fotelami na rynku. Pakowny bagażnik o regularnych kształtach. Bardzo komfortowe resorowanie i ładne wykonanie. Kilka wad, ale komfort wynagradza wiele niedociągnięć. Model 2009 - podane opcje silnikowe i roczniki na liście są błędne.
~XC70
Kombi 2.0 TD 136KM 100kW
Volvo V70 III
Fajne auto, wygląda subtelnie, a jego wnętrze zaskakuje skromnością i jakością. Dodałbym czujniki cofania oraz większe koła, bo generalnie jest bardzo cicho w środku, ale czasami polska dziura potrafi zdenerwować auto i się nieprzyjemnie zachowa. Silnik, niby jeden ze słabszych w tym modelu, ale słyszałem że to najlepsza konfiguracja, jego rozrząd wymaga wymiany dopiero przy 240 tys. km.
~Looka
Kombi 2.4 D5 185KM 136kW
Volvo V70 III
Idealne auto na dalekie trasy. Wygodne - po kilkusetkilometrowej trasie wysiadam - prowadzę szkolenie - i z powrotem bez zmęczenia. Mimo dużego przebiegu nic się nie dzieje. Sporo miejsca w środku i przepastny bagażnik. Audio super. Auto dla kierowcy dużo jeżdżącego (w mieście się męczy).
Volvo V70 III Kombi