Oceny Volvo XC60 I SUV 2.4 D3 163KM 120kW 2008-2013

Volvo XC60 I SUV 2.4 D3 163KM 120kW 2008-2013 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Volvo XC60 I SUV 2.4 D3 163KM 120kW 2008-2013

~Pat
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Moje pierwsze Volvo i w sumie jestem zadowolony. Pod względem technicznym trudno się do czegoś przyczepić. Silnik pomimo 163hp daje radę. Średnie spalanie ok 9,5l, auto waży dwie tony ma napęd na 4 więc apetyt na paliwo musi być. Blachy nie rdzewieją, auto jest dobrze wyciszone, ale do ideału brakuje. Skrzynia manualna jest mało precyzyjna jak w starym francuzie :D, ale to kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie auto na plus raczej mógłbym polecić.
~Jablon6
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Mam XC-60 z 2011r. od kilku miesięcy i jestem zadowolony z wyboru, a jeździłem już różnymi SUV-ami. W mieście (częste korki) spala do 10l, to nie tak dużo jak na dość ciężkie auto, bardzo przyjemnie się go prowadzi. Skóra bez znacznych oznak zużycia, mimo wieku, auto prezentuje się świetnie. Poza składaniem lusterek wszystko działa bez zarzutu. Jestem miło zaskoczony, nic nie skrzypi, nie piszczy, a do tego żwawo przyspiesza.
~Todi
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Samochod kupiony jako uzywany . Przy przebiegu 250tys srodek wyglada jak nowy. Bardzo trwale materiały .silnik chodzi perfekcyjnie . Niewiem skad opinie o trzaskajacych plastikach . Nic takiego nie wystepuje .polecam
~wojtek
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Samochód kupiłem ze względu na 3 rzeczy: -Kształt- jeden z najładniejszych Suvów dostępnych na rynku, -Spalanie: jak na auto tej klasy spala niewiele, -Prowadzenie: dla Mnie jako przedstawiciela handlowego który ma często wyjazdy służbowe, jazda tym samochodem to czysta przyjemność.
~Romek
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
komfortowe i przestronne rodzinne auto, sprawdza się również na polnych drogach
2,3
~Jacek
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Za te pieniadze to malo zle!!!!To tragedia na kolach!!!!Wg mnie warte max 100-120 tys w bogatej wersji

Usterki Volvo XC60 I

Volvo XC60 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PIOTR
~Antek91
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Bardzo ładne i nie zawodne auto. Drobne usterki typu awaria składania lusterek. Do ogarnięcia bez serwisu przebieg290 tys nie robi na nim wrażenia. Niewiem że nawet ma dpf a jeżdżę na krótkich odcinkach- jest bez awaryjny. No i fantastyczny silnik 2.4 d a tak że napęd 4x4 działa świetnie. Polecam ludzia ktyrym znodzily się bmw wieswageny i Audi. Wykończenie wnętrza po 290tys wygląda jak nowe a w Audi po 100 tys. Jednym słowem najwyższą... (Wentylacja i ogrzewanie)
3,2
~Tomek
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
słabsza wersja silnika nie działa dobrze ze skrzynią biegów która przy kick-down może zrzucić nawet dwa biegi i wtedy silnik ryczy ale nie jedzie bo mocy nie ma.... (Silnik)
3,5
~robertbartusz@o2.pl
SUV 2.4 D3 163KM 120kW
Stuki, trzaski ,przede wszystkim z prawej strony deski rozdzielczej bardzo mocno słyszalne na każdej przejechanej nierówności-serwis twierdzi że jest to skutkiem naprężeń i jest to charakterystyczne dla tego modelu.Pytanie- dlaczego nie występuje trzeszczenie w nowym pojeździe tylko po przejechaniu 10000km.Nie chcą usunąć usterki na gwarancji-po prostu nie potrafią.Karlik Poznań. (Bezawaryjność (drobiazgi))
Volvo XC60 I SUV