Lista ocen Volvo XC70 I (38) - Całokształt

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mazurator
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Pierwszy Volvo w rodzinie, obecnie trzeci. Samochód jest już jak członek rodziny, 17 lat razem. Najprawdopodobniej zostanie do swojego końca. Jak był młodszy jeździł po całej Europie z pełnym bagażnikiem i 4 osobami. Nie robiło to na nim żadnego wrażenia. Na lawetę trafił 2 razy: awaria automatycznej skrzyni (spodziewana) oraz spadł pasek rozrządu (konar w lesie). Samochód używany obecnie do wożenia psów, przewożenia gabarytów, dzieciaków na...
~MojeXC70
Kombi 2.4 D5 AWD 185KM 136kW
Uważam ze jest to idealne auto na polskie drogi. Silnik jest elastyczny - dobrze się wyprzedza Skrzynia aut - wygoda i nie zwiększa spalania Wysokie auto i wysoki profil opon- Wszędzie wjadę i nie straszne mi dziury(przynajmniej większość, nie mówię o kraterach do wnętrza ziemi) Regulowane zawieszenie - gdy mi się spieszy to wiem że nie wylece z zakrętu Mały jak na gabaryty apetyt na paliwo przy dobrych osiągach i wysokim komforcie jazdy.
~dezerter
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
przesiadając się z BMW od razu uszy drażnione są niesamowitym skrzypieniem...plastiki są tak beznadziejne że aż trudno uwierzyć że to Volvo.tyle dobrych opinie sie nasłyszałem o wykończeniu Volvo a to po prostu porażka.gdzie sie nie dotknie to wrzystko trzeszczy.zawieszenie strasznie miękkie, kierowca w zakręcie trzyma sie kierownicy ale pasażerowie latają po całym aucie.częsci dosyć drogie...
~Marques
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Bardzo sympatyczny samochód. Nie buja tak jak XC 90, jeździ jak po szynach. Bagażnik mógłby być głębszy. Koszt utrzymania jak Opla Vectry. Komfort jazdy bardzo wysoki. Serwis oryginalny omijać radzę z daleka (drogo i z lekka popierdoleni ludzie tam robią). Jest kilka miejsc w kraju gdzie specjalizują się w tej marce i ceny mają normalne.
~michał
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Jest to miłe dla oka auto i dobrze zaprojektowane, ale oszczędności poczynione przez firmę na wykonaniu wnętrza są trudne do wybaczenia w tej klasie(plastiki trzeszczą jak w fiacie z lat 80'). Wyciszenie też jakby zupełnie z innej klasy. To dziwne,ale w 10-letnim Oplu Vivaro z podobnym przebiegiem absolutnie nic nie trzeszczy.
~Bartosz Rychlewski
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
jest o.k., przede wszsystkim jest piekny. ale w życiu bym za niego nie dał 240 tyś. a tyle kosztował nowy. Jakość wnetrza wysoka, ale nie najlepsza. Opcje drogie, w Polsce wszstkie "bajery´za dopłatą,nie jak w USA.A tam jeszcze sporo tańszy.Dziwne!!!!!!!!!! Jednakże polecam, tym którzy nie patrza tylko na niemieckie auta.
~Komar
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
Auto tragedia. Przereklamowane. Wiecznie coś się psuje. Elektryka katastrofa , nieszczelnosci silnika, automat jak dziala to jest dobrze , mój ma tendencje do przeciągnia biegów, jedyny plus to fotel wygodny ale czy warto się pogrążać finansowo dla wygodnego fotela??
~dudek0@wp.pl
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Mimo 20-centymetrowego prześwitu samochód zachowuje się na zakrętach nawet lepiej od zwykłego V70, a to za sprawą NIVOMATU (aut. poziomowanie nadwozia). Ma wspaniały osprzęt audio (Volvo produkuje samochody z najlepszym osprzętem muzycznym, fabrycznie montowanym).
~Drombo
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Auto bardzo przyjemne, ale drogie w eksploatacji, dobra instalacja gazowa obniża koszty, wygoda często nie do uzyskanie nawet we współczesnych autach za 100 czy więcej tysięcy. Dodatkowy smaczek ma klimat limitowanej wersji ocean race.

Usterki Volvo XC70 I

Volvo XC70 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~bartosz Rychlewski
Kombi 2.4 5D AWD 163KM 120kW
zawieszenie przednie własnie zrobiłem, rozrząd ,teraz nawala przepustnica podobno to normalka -3000zł kosztuje z wymianą Jeżeli ktoś ma godny polecenia warsztat, w którym robią również elektronkię w Poznaniu lub okolicach to proszę o namiar.