Lista ocen Volvo XC70 I 2.5 T AWD 210KM 154kW 2000-2007 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michał
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Do spokojnej rodzinnej jazdy wystarczy, poza tym bardzo miękko(pomimo nowych amortyzatorów).Ale miękko nie oznacza niestety komfortowo-na dziurach drgania przenoszą się mocno na nadwozie, a plastiki dorzucają do orkiestry sporo od siebie.
~hubis
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Napęd na 4 koła dobry, ale jeśli chodzi o właściwości terenowe to do Subaru mu sporo brakuje!(za to spalanie nieco niższe i większa moc) Może to też trochę wina opon bo mają już parę lat i nieco stwardniały! Mówię oczywiście o oponach zimowych.
~Drombo
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Jak na auto wyżej zawieszone niż bratni model V70 przy prędkościach autostradowych lub wyższych tj pow 150 km/h czuć delikatne bujanie, ale taka specyfika auta (cena za większy prześwit).
~Adam
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Napęd AWD na śniegu i małym błocie może i owszem,ale proszę uważać z szaleństwami,jadąc nie za szybko wpadłem w poślizg,auto stanęło w poprzek .Z tyłu wrażenie jakby delikatnie auto się przesuwało.
~SuperCzmiel
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Jest po prostu idealny na polskie drogi. Dziś jechałem do Krakowa przez Olkusz, jeden pas całkowicie nieczynny, jedzie się poboczem, a ja moim xc po prostu szedłem bez hamowania cos pięknego.
~Użytkownik XC70
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Fatalnie , rozlatuje się co 30.000 km . Volvo tłumaczy to złym stanem dróg . Amortyzatory nivomaty , strasznie dorgie i nie wytrzymują 50.000 . Zawieszenie komplenie nie nadające się na nasze drogi .
~wierba
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Moim zdaniem auto ma za duży promień skrętu ciężko się nim zawraca i jeszcze ciężej parkuje w ciasnych miejscach. Poza tym zawieszenie ok. Bardzo dobre hamulce.
~pres
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Auto prowadzi się doskonale, jest bardzo stabilne, duża masa auta dodadtkowo wpływa na jego przyczepność do drogi, można powiedzieć, że auto jest wręcz przyklejone do drogi
~xcer
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Bardzo dobrze wybiera wieksze nierownosci, ale za bardzo buja. Amortyzatory malo trwale, za miekkie. Super na bezdrozach, piachu sniegu. Nigdy nie kupie "prawdziwego" 4*4.

Usterki Volvo XC70 I

Volvo XC70 I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Marques
Kombi 2.5 T AWD 210KM 154kW
Jak na taką wielką krowę trzyma się drogi jak przyklejony. AWD niestety nie jest tak dobry jak 4X4 w Subaru, ale lepsze to niż sam przód.